Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 90 914
  • 2 095
# 2 085
Добре се движат с ангажиментите. Да продължат в същия дух до края на годината.

Принцът и принцесата на Уелс имаха много по-натоварена първа половина на годината в сравнение с 2025 г. От януари до юни 2026 г. ангажиментите на Уилям са 131, а на Катрин - 58. Катрин вече е надминала общия си самостоятелен брой за 2025 г.

https://officeofindie.blogspot.com/2026/06/enagements-2026.html?m=1
Виж целия пост
# 2 086
Аз се надявам да не отидат. РОТА медиите и всички останали да си се оправят сами.

Според силно информирания Пийпъл, Съсекс са вече в Европа. На почивка нейде. Което е доста вероятно, никой няма да подложи две малки деца на такъв дълъг полет само за 4-5 дневна разходка.

Различни неща сме гледали в Австралия явно 🙂
Виж целия пост
# 2 087
Крал Фелипе VI на Испания поздрави испанския мъжки национален отбор по футбол след победата им с 1:0 над Уругвай в Гуадалахара, Мексико, вчера, с която си осигуриха мястото на върха на група H на Световното първенство по футбол.



Елегантен Фелипе, както винаги. Европейска работа.
Виж целия пост
# 2 088
Нищо ново под слънцето - всяка година е едно и също. И за коронацията беше така - щяла да дойде - нямала да дойде. Била поканена - не била поканена. За завършек пък винаги си прокарват тезата, че злите медии са си разтягали просто дъвка и Хари и жена му пак излизат жертви.

МОДЕЛЪТ НА ПОВТАРЯЩИТЕ СЕ ЗАГЛАВИЯ: ,,МЕГАН ВОДИ ДЕЦАТА" (2020–2026)
2020: ,,АРЧИ СЕ ЗАВРЪЩА"
Меган ще доведе Арчи обратно в Обединеното кралство
Очаква се Хари и Меган да се завърнат с Арчи за разговори
Арчи ще се събере с кралското семейство на частно посещение
2021: ,,КРАЛИЦАТА ОТЧАЯНО ИСКА ДА ВИДИ АРЧИ"
Кралицата отчаяно иска да види Арчи – Меган може да се завърне
Меган обмисля пътуване до Обединеното кралство с Арчи
Кралски сътрудници се надяват Меган да доведе Арчи за мирни преговори
2022: ,,ЛИЛИБЕТ ЩЕ СЕ ЗАПОЗНАЕ С КРАЛИЦАТА"
Меган ще доведе Лилибет да се запознае с кралицата
Хари и Меган водят двете си деца за събирането по случай юбилея
Лилибет най-после ще се запознае с прабаба си
2023: ,,КРАЛЯТ ОТЧАЯНО ИСКА ДА ВИДИ ВНУЦИТЕ СИ"
Кралят копнее да се събере с Арчи и Лилибет
Меган планира да доведе децата за мирна среща на върха
Хари и Меган са готови да пътуват с децата за помирение
2024: ,,МЕГАН Е ГОТОВА ДА ОТЛЕТИ ЗА ОБЕДИНЕНОТО КРАЛСТВО"
Меган е готова да отлети за Обединеното кралство с децата, тъй като кралят иска среща
Арчи и Лилибет може да пътуват до Обединеното кралство за частни разговори
Меган води децата за семейно събиране
2025: ,,КРАЛ ЧАРЛЗ Е ,,ОТЧАЯН" ДА ВИДИ АРЧИ И ЛИЛИБЕТ, ДОКАТО СЕ ЗАГЪРВАТ МИРНИ ПРЕГОВОРИ"
Меган е ,,ГОТОВА ДА ОТЛЕТИ ЗА ОБЕДИНЕНОТО КРАЛСТВО С ДЕЦАТА" след подадената от краля маслинова клонка
Кралски вътрешни източници казват, че кралят се надява да се събере с децата на Хари
Меган планира пътуване до Обединеното кралство с Арчи и Лилибет за семейна мирна среща на върха
ШЕСТ ГОДИНИ. ЕДНА И СЪЩА ИСТОРИЯ. РАЗЛИЧНИ ЗАГЛАВИЯ. НИКОГА НЕ СЕ СЛУЧИ.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 089
Близостта и връзката им с кралското семейство е това, което генерира публичен интерес към тях. Знаят много добре, че слуховете за евентуална среща с кралските роднини е печеливша стратегия, която ще ги държи дълго време в челните заглавия. Защо очаквате, че всеки контролирано пуснат от тях слух непременно трябва да се окаже истина, за да се приеме, че е пуснат от тях. Стратегията им е добра, разбуниха духовете с тази предполагаема среща и вече две седмици се леят спекулации за нея и имената им са въртят в медиите редом с тези на членовете на кралското семейство.
Виж целия пост
# 2 090
Така е. И едни истерии, истерии, страхове.
Виж целия пост
# 2 091
Какви страхове, че нещо не те разбирам?
Виж целия пост
# 2 092
Фелипе до Кукурея като великан 😅 Надявам се да стигнат до финала испанците ❤️
Виж целия пост
# 2 093
И аз, и аз. Фен съм им. И на Фелипе също 😄

Една по-различна снимка на Марина като булка. Така, с акцента на тиарата и воала изглежда много нежна. Една семпла елегантност, но в същото време си личи, че е знатна дама.
Виж целия пост
# 2 094
Аз се надявам да не отидат. РОТА медиите и всички останали да си се оправят сами.

Според силно информирания Пийпъл, Съсекс са вече в Европа. На почивка нейде. Което е доста вероятно, никой няма да подложи две малки деца на такъв дълъг полет само за 4-5 дневна разходка.

Различни неща сме гледали в Австралия явно 🙂
И аз така се надявам. Да не дават дъвка на хищните британски медии. Понеже не са никому интересни, нали. Затова и за тях се изписват десетки страници, само като се зачекне темата - безинтересни хора, децата им и те непознати за никого. 😂
Виж целия пост
# 2 095
Аз се надявам да не отидат. РОТА медиите и всички останали да си се оправят сами.

Според силно информирания Пийпъл, Съсекс са вече в Европа. На почивка нейде. Което е доста вероятно, никой няма да подложи две малки деца на такъв дълъг полет само за 4-5 дневна разходка.

Различни неща сме гледали в Австралия явно 🙂
И аз така се надявам. Да не дават дъвка на хищните британски медии. Понеже не са никому интересни, нали. Затова и за тях се изписват десетки страници, само като се зачекне темата - безинтересни хора, децата им и те непознати за никого. 😂
Те не са кралски особи, които представляват държавата, и могат да излязат с изявление, опровергавайки хищните британски медии. Защо още в началото не пресякоха спекулациите?
И не, не генерират те интереса. Интересът се поражда от реакцията на кралските особи. Както виждаме, интерес към бурканите и свещите няма - просто кралят няма нищо общо с търговията на Маркъл. Но интерес към идването/неидването на децата има, защо кралят им е дядо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия