Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 73 450
  • 1 678
# 1 650
Принцеса Южени за Деня на бащата
Виж целия пост
# 1 651
Шарлот Казираги за трудността да израснеш в известно семейство:
https://www.hola.com/us/royals/20260618908148/charlotte-casiragh … ldhood-pressures/

"Да откриеш собствената си идентичност може да бъде трудно, когато светът сякаш вече е решил кой си, преди да си имал възможността сам да я откриеш. Също толкова трудно може да бъде да изградиш свой собствен път, когато постоянно си сравняван с тези, които са били преди теб, чудейки се дали работата ти някога ще бъде призната по собствени заслуги.
"Беше ми много трудно да се чувствам легитимна“, призна Шарлот, докато размишляваше за писателската си кариера. Говорейки откровено, тя обясни, че в крайна сметка е разбрала, че за някои хора „социалният ми статус, семейството ми, името ми... винаги ще са на първо място и те ще ги използват, за да ме омаловажат“."
Виж целия пост
# 1 652
Принцът на Уелс се среща с Ема Уотсън, Бенедикт Къмбърбач и телевизионната водеща Джун Сарпонг, докато присъства на забележителния бизнес форум, свикващ световни бизнес лидери за „United for Wildlife“ на Кралската фондация в Frameless в центъра на Лондон днес.
Виж целия пост
# 1 653
Принцеса Южени за Деня на бащата
Много сладки!
Южени дано има момиченце най-накрая. Heart
Виж целия пост
# 1 654
Принцеса Южени за Деня на бащата
Много сладки!
Южени дано има момиченце най-накрая. Heart
Това таткото ли е с децата?
Виж целия пост
# 1 655
Таткото трябва да е, това е вторият слайд.Тя също не показва децата в лице, това момченце и да ми кажат, че е Арчи пак бих повярвала
Виж целия пост
# 1 656
По повод рождения ден на Принца на Уелс  в сп. Hello  има специална статия, в която се казва, че Уилям разкрива все по-ясна картина за себе си и ценностите, които ще оформят бъдещото му царуване. През последните месеци е разкрил повече за себе си, за мъжа зад титлата. Нататък статията е платена.
Виж целия пост
# 1 657
Шарлот Казираги за трудността да израснеш в известно семейство:
https://www.hola.com/us/royals/20260618908148/charlotte-casiragh … ldhood-pressures/

"Да откриеш собствената си идентичност може да бъде трудно, когато светът сякаш вече е решил кой си, преди да си имал възможността сам да я откриеш. Също толкова трудно може да бъде да изградиш свой собствен път, когато постоянно си сравняван с тези, които са били преди теб, чудейки се дали работата ти някога ще бъде призната по собствени заслуги.
"Беше ми много трудно да се чувствам легитимна“, призна Шарлот, докато размишляваше за писателската си кариера. Говорейки откровено, тя обясни, че в крайна сметка е разбрала, че за някои хора „социалният ми статус, семейството ми, името ми... винаги ще са на първо място и те ще ги използват, за да ме омаловажат“."

Ще прочета и интервюто, но първо да сложа една готина снимка на Шарлот от онзи ден.

Арчи и Оги много си приличат. Колко по малък беше Оги ?
Виж целия пост
# 1 658
Таткото трябва да е, това е вторият слайд.Тя също не показва децата в лице, това момченце и да ми кажат, че е Арчи пак бих повярвала
Ааа, спомомням си го Джак. С яхтените момичета на почивка без Юджени.
Виж целия пост
# 1 659
Уилям като стане крал може да им махне титлите, както Чарлз направи с тази на Андрю. В крайна сметка не работят, не искат да имат абсолютно нищо общо с монархията, ненавиждат я от дъното на душата си,  аз лично не виждам смисъл и не разбирам защо драпат да се наричат принц/принцеса/дукеса.
Виж целия пост
# 1 660
Всички това чакаме, да им махне херцогската титла, че да настане спокойствие най-сетне, принцеските за съжаление не може.
Виж целия пост
# 1 661
Всички това чакаме, да им махне херцогската титла, че да настане спокойствие най-сетне, принцеските за съжаление не може.
Защо да не може?

Маргрете махна принцеските титли на децата на резервите. Други монарси също.
Виж целия пост
# 1 662
Ули, не знам дали ще настане спокойствие, но аз наистина не разбирам при условие, че по никакъв начин не желаят да се асоциират с така омразната им монархия, защо се представят навсякъде в обществото с тия монархически титли?
Виж целия пост
# 1 663
Как не разбирате? Защото само те им отварят все още някои врати. Ако и тях ги нямат, съвсем изпадат в изолация.
Виж целия пост
# 1 664
Denezira, на мен ми е ясно това, но цитирам техните изказвания. Двама големи, здрави, прави, млади човека са, могат и имат сили да работят, да орат, да правят пари и да правят добро, без да си ползва Хари връзките със семейството, по което толкова много плюе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия