Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 74 769
  • 1 743
# 1 680
А андрю се разходил до Франция в последния уикенд на май. Негов приятел - дубайски милиардер - му пратил частния си самолет да го вземе и да го закара до там, където да пояздел, че не му давали да язди в Англия. 
Всички разноски били поети от тоя приятел.

Излизат си нещата, шумът наоколо е силен, де, не може да се отрече.
Виж целия пост
# 1 681
Андрю е частен гражданин вече. Може да прави всичко, което закона не му забранява. Нека излиза, каквото излиза, хората е хубаво да имат представа.
Виж целия пост
# 1 682
Точно така, хубаво е да знаят хората.

Тук вече полицията има да каже има ли право да напуска страната докато е разследван.
Виж целия пост
# 1 683
Точно така, хубаво е да знаят хората.

Тук вече полицията има да каже има ли право да напуска страната докато е разследван.
Сигурно няма. Даже в ареста трябва да поседи поне година. За радост и доволство на тълпата. Която го осъди по две снимки и разказ на доказана изнудвачка.
Виж целия пост
# 1 684
андрю е разследван за злоупотреба със служебно положение.
Виж целия пост
# 1 685
Мете,трябва ли да е зле и след трансплантацията ?

Най-малкото футболно фенче.Heart Eyes
Жалко нямаха късмет да се порадват на победа.
Виж целия пост
# 1 686
андрю е разследван за злоупотреба със служебно положение.

И все още не са го осъдили, до колкото си спомням. След като няма влязла в сила присъда, може все още да прави каквото иска.
Виж целия пост
# 1 687
андрю е разследван за злоупотреба със служебно положение.
Само, че обществеността го осъди и за други неща. Даже коментари имаше тук брат му да го оставел на свободен наем, да се оправя сам в живота.
Виж целия пост
# 1 688
Не знам дали може, нали това казвам. Полицията е тази, която знае дали може да напуска страната докато е разследван. UK вече не е част от ЕС, така че съвсем.
Виж целия пост
# 1 689
Не знам дали може, нали това казвам. Полицията е тази, която знае дали може да напуска страната докато е разследван. UK вече не е част от ЕС, така че съвсем.
Абе то и информацията ти, че е напуснал страната е спорна. Нито снимкови доказателства има, нито нищо. Някакви празни приказки..
Виж целия пост
# 1 690
И семейство Съсекс постоянно се възползват от частните самолети и имоти на богатите си приятели, но за тях няма проблем.  И Хари, и Андрю са частни лица, свързани по рождение с Короната, които се възползват от привилегиите си. Докато няма официална присъда, Андрю може да ходи където си иска.
Виж целия пост
# 1 691
Нали проверявате полетите все, сигурно и този може Simple Smile

То и пътуването на Съсекс е локуми из пресата, ама колко анализа и размишления прочетохме в темата.

Семейство Съсекс не е разследвано за престъпление.
Виж целия пост
# 1 692
Нали проверявате полетите все, сигурно и този може Simple Smile

То и пътуването на Съсекс е локуми из пресата, ама колко анализа и размишления прочетохме в темата.

Семейство Съсекс не е разследвано за престъпление.
Не е, пък спорния морал така или иначе не е престъпление.
Виж целия пост
# 1 693
Какви локуми? В Щатите се бяха настанили у Пери - доста съмнителна личност, в Канада  бяха у някакъв олигарх, чиято репутация също не беше блестяща. За частните самолети също  е публична информация. Още от бебешкото парти на Арчи се започна.

Добре, че вероятно се намеси Чарлс зад кулисите, иначе и за Хари започнаха да излизат интересни "истини" покрай Пи Диди. Както Кралицата пазеше Андрю, така и Чарлс няма да остави Хари да го изтипосат с мръсотии. Нека да не бъдем наивни. С приятели като Опра и Пери, не са чисти като сълза.
Виж целия пост
# 1 694
То това е основната разлика.

Говоря за разследван за престъпление, който е напуснал страната. Полицията знае това нарушение или не.

Нямам никакво намерение да влизам в полемики виновен ли е или не андрю.

Или пък да обсъждам Съсекс.

Нагледно как винаги се намесват те, ако вземе, че се спомене андрю.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия