Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 77 447
  • 1 781
# 1 770
Пропуснах Мери, много ми хареса блузата й Heart Eyes и как я е съчетала, изобщо както обикновено чудесна.

Има нещо в роклята на Матилде, което не ми е ок, но не мога да преценя какво. Коланът ли е или платът, който ми се струва прекалено жив за модела, не знам.
Но до японката е направо минимален кусур Simple Smile
Виж целия пост
# 1 771
За пръв път от много време насам да ми хареса Мери.
Изабела, обаче - не.
Максима какво да я коментара човек. Един път добре, 10 пъти зле.
Японката не я коментирам. Те имат друго виждане за облеклото. Че не ми допада е ясно, но не ме учудва и не съм имала други очаквания. Матилде отново е състарена и разширена от това, което е облякла.
Виж целия пост
# 1 772
Пропуснах Мери, много ми хареса блузата й Heart Eyes и как я е съчетала, изобщо както обикновено чудесна.

Има нещо в роклята на Матилде, което не ми е ок, но не мога да преценя какво. Коланът ли е или платът, който ми се струва прекалено жив за модела, не знам.
Но до японката е направо минимален кусур Simple Smile
Блузата е от бранда полата от онзи ден.
Скрит текст:
Лана побелял е, но на конкретната снимка е и от светлината.
Явно носи почерпка. Чантата на Мери мисля че е това.

Много як автомобил е карал вчера на парад на Bugatti.
https://en.bugatticlub.dk/frontpage-information/international-bu … ing-denmark-2026/



Много красива снимка.

Виж целия пост
# 1 773
Херцогинята на Единбург е на 2-дневно посещение в Джърси, за да научите повече за млечните ферми и устойчивото производство на храни на острова.
Виж целия пост
# 1 774
О, Мери е със същата испанска марка. Ясно. И пак е съчетала по-добре от на сайта Simple Smile

Ще чакам да ги облече и заедно с полата, ще е хубаво и на нея.
Виж целия пост
# 1 775
Блузата е от бранда полата от онзи ден.

Умее ги нещата Мери, сама или с който се съветва вършат чудесна работа.
Нейните съчетания на полата с бялата блуза и сега на тази блуза с дънковата пола са много по-добри от цялостната визия на дизайнера.

Полата обаче е много красива, дано я носи пак.
Сега като гледам блузата, с тези леко футуристично стоящи елементи, се сещам че София, херцогинята на Уескар беше с рокля на бранда също с едни особени елементи на кръщенето на Росарио (ако не се лъжа).
Виж целия пост
# 1 776
Скрит текст:
Блузата е от бранда полата от онзи ден.

Умее ги нещата Мери, сама или с който се съветва вършат чудесна работа.
Нейните съчетания на полата с бялата блуза и сега на тази блуза с дънковата пола са много по-добри от цялостната визия на дизайнера.

Полата обаче е много красива, дано я носи пак.
Сега като гледам блузата, с тези леко футуристично стоящи елементи, се сещам че София, херцогинята на Уескар беше с рокля на бранда също с едни особени елементи на кръщенето на Росарио (ако не се лъжа).
 
Да на София  роклята за кръщенето е от бранда.

Летисия има един гащеризон нейн

Много специален детайл има на шапката си Изабела. Пет малки звездички които символизират завършени пет предмета на ниво А. За да те допуснат до държавен изпит трябва да си минал успешно 4 предмета от това ниво.

Ето инфо какво представлява системата.
Скрит текст:
В STX, ниво А е най-високото академично ниво и това означава, че работите най-задълбочено върху един предмет през всичките три години. Трябва да издържите поне четири от тези предмети, за да се явите на зрелостен изпит.
Ниво А: Предметът обикновено ви следва през всичките 3 години. Той ви осигурява най-голяма академична тежест и ви подготвя директно за висше образование.Ниво B: Курсът обикновено продължава 2 години.Ниво C: Основно въведение, най-често завършвано след 1 година.
Изпитът в STX се състои от поне 10 теста, разпределени в рамките на три години. Два от тестовете са задължителни. Това са писменият изпит А по датски език и устният изпит по вашия проект за учебно направление.

Също така знаете предварително, че ще трябва да се явите на поне един изпит по всеки от предметите ви на ниво А. Ако имате повече от четири предмета на ниво А, ще има още един изпит за всеки допълнителен предмет.

В допълнение към 10-те теста, има и два задължителни теста след основния курс, където трябва да вземете Общо разбиране на езика (AP) и Курс по основни природни науки (NV). Това означава, че броят на тестовете за изпита е поне 12 - но тестовете от основния курс обикновено не се броят за изпит, така че трябва да започнете с числото 10.

В какво можете да се явите на изпита?
Не е задължително да вземете всички предмети, които сте взели в STX. Министерството на образованието определя конкретните ви изпити и как те са разпределени през трите години. Обикновено ще има един изпит през първата година, два до три през втората година и останалите през третата година.

Не се отчайвайте, ако трябва да се явявате на изпити по много предмети както в 1-ви, така и във 2-ри клас. Това просто означава, че в края на 3-ти клас има по-малко изпити.

Всяка година през май Министерството на образованието публикува извлечението от изпита, където можете да видите разпределението на вашите изпити. Обикновено ще получите извлечението си от изпита в Lectio. По-долу можете да видите пример за това как може да бъде разпределен изпитът.


Много ми харесват снимките които пуснаха.
Скрит текст:











Виж целия пост
# 1 777
На тази снимка мъжът на София ми заприлича на Чарлз на младини. Оглеждах се да видя Даяна 🤣


Браво на Изабела! Явно е сериозно и умно дете.
Виж целия пост
# 1 778
По принцип, София е симпатична. Повечето пъти я харесвам, с изключение на последните снимки от онова списание, на които бе.облякла рокли-палатки.
Сега, като гледам тази.рокля, се чудя дали не съм я надценила много за.това, че се облича добре?!
Виж целия пост
# 1 779
„Това, което йорданците постигат в технологичния сектор, е повод за гордост и възхищение. Това разбрахме с Раджва по време на посещението ни в централата на Replit в Силициевата долина.“
Хюсеин.



Фелипе и Летисия на среща на на управителните съвети на фондация „Принцеса на Астуриа".




Стефани с много красива шапка на службата за празника им.

Виж целия пост
# 1 780
Това зелено на Стефани е много красиво 😍. На нея много ѝ отива този цвят. Хубава шапка наистина.

Раджва и Летисия трябваше да ги направиш в колаж, daviz 🤣🤣... черно и бяло.

Ето къде е бил вкусният обяд, за който Изабела спомена пред журналистите...при баба 🙂


Само не разбрах обиколка с камион имаше ли?
Виж целия пост
# 1 781
Приема при белгийците. Всички ми харесват, но най-много Матилде и Императрицата. Даже не мога да избера коя повече ми харесва.  По-малката сестра, обаче можеше да избере малко по-младежка рокля.



И тиарите на вечерта. За младите момичета са подбрани много успешно.
Японските бижута са ми фаворит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия