Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 5) ЮНИ

  • 35 360
  • 476
# 465
Аз искам да върна 2 куфара, защото размерите са различни от обявените и не ми вършат работа за пътуване със самолет. Обаче размерите на кашоните са по- големи от най- големите кутии на BOXNOW и няма как да ги върна чрез тях.  От няколко седмици не можем да се разберем нито с агент, нито със съобщения за следпродажбено обслужване, само това било опцията за връщане BOXNOW.  Не знам какво да правя вече, искам да върна тези куфари, а не знам как. Всеки ден им пиша едно и също, по един час ме бавят, и имам чувството, че никой не чете, отговарят едно и също всеки ден, само BOXNOW. Предлагам им да ми пратят товарителница и да ги върна чрез спиди, еконт, бг пощи, не, не става.
Някой да е връщал нещо по- обемно, което не се побира в кутия на BOXNOW?
Виж целия пост
# 466
Момичета,имам питанка,
купих си ютия ,работи,но бръмчи,така ли са и вашите?!
После,няма копче за пускане и спиране,направо започва да работи,явно съм избрала такъв модел.
Виж целия пост
# 467
Първо не си купувай куфари от Тему. Второ, да някой е връщал по-оебмни стоки с бокснау. Отиваш и чакаш цял ден докато не дойде служителя да зарежда автомата и му даваш торбата със стоката за връщане.
Виж целия пост
# 468
Чета ви за увеличените цени и все не ми се вярваше, само на една стока от поръчка видях разликата и още съм в шок FearfulFearfulFearful

Скрит текст:
Нова цена
стара цена

Това не е увеличение от 3-5€, това си е 100% надценка. Безобразна работа. Не съм използвала купони и намаления, защото отдавна не съм получавала оферта, имах натрупан кредит и исках да го изчистя. Както и да да е, неприятна работа.

Панайоту, как са халатите след пране? Много ми харесаха и ще поръчам, когато се успокоят нещата. И може ли линк за кърпата и тя много ми хареса.

Мая, чела съм тук в темата, че са връщали обемни пратки с Еконт и после са представяли сметката. Дано някой с опит се включи.
Виж целия пост
# 469
Да, отчитем си грешката, че поръчах куфари от тему, но късно.
Това да чакам служител на BOXNOW  ми звучи несериозно, те нямат фиксиран час за обслужване до колкото  знам и да вися цял ден в тая жега е абсурд.
Виж целия пост
# 470
А няма ли как да се свържеш с Бокс Нау и да обсъдите какво да правиш?
Виж целия пост
# 471
При мен не всичко е увеличено
Виж целия пост
# 472
Има увеличение на нещата в кошницата, но дребните . Те са на цена х2. От халатите за баня три са нагоре, един надолу в цената. При роклите също има около 2€ увеличение - тези които чакам.
Халатите тепърва ги чакам, ще дам отзив.
https://share.temu.com/LOXNiJnfxAB кърпата е изчерпана тази на ниската цена, давам лин към същата от друг търговец
https://share.temu.com/eYatXwepaZB тази по скъпата я има, и цената и не е нагоре.
Много ми прилича на една рекламна която имам, от два слоя, отвътре хавлиен, отгоре памук, дано е такава.
В края на месеца винаги се наблюдава увеличение на цените, после пак идва спад и корекции. Дано е точно такъв момент а не поголовно увеличение.
Днес дойде последната ми пратка по суша https://share.temu.com/Liv2ymgxUMB мрежа за зад мишена за стрелба, хубава е , струва си.
https://share.temu.com/h0yy1mmcl5B хубав часовник но проекцията е само назад , и не ми пасва , така и не намерих в Тему, подходящ, на който да се обръща проекцията.
Виж целия пост
# 473
Първо не си купувай куфари от Тему. Второ, да някой е връщал по-оебмни стоки с бокснау. Отиваш и чакаш цял ден докато не дойде служителя да зарежда автомата и му даваш торбата със стоката за връщане.
В София започват да зареждат кутиите  в 19:00 ч. и завършват около 01:00 - 02:00 след полунощ (според тел.разговор с техен служител).
Направило ми е впечатление, че при нас зареждат най-вече след полунощ... Малко трудно би се получило...Simple Smile
Виж целия пост
# 474
При мен само от снощи почти всичко, което съм сложила в количката, се вдигна с по 2-3 евро. Къде е логиката? Ако ще платя 3 евро за няколко чифта обувки общо това е ок за мен. Но ако поръчам дори три чифта, вече имам надценка за всеки чифт по 3 евро, а  не се знае по-нататък колко ще ги вдигнат още. Те защо вдигат цените, ако аз ще плащам тези 3 евро нова такса? Нещо не ми се връзва схемата.

Аз сега не искам да поръчвам, защото нямам нищо чак толкова спешно и изчаквам да видя какво ще се случи след 1 юли. Но хем ще плащаме такси допълнителни, хем те вдигат само от снощи с по 2-3 евро. Не само обувки, но и обици има в количката ми, слушалки и разни дребни неща.
Виж целия пост
# 475
Застраховат се за пратките, които са поръчани през юни, а ще пристигнат след 1 юли. Няма категоричност на мненията дължи ли се или не такса.
Ама се презастраховат и после ще възстановят парите в порфейлите ни. Нещо са се бъгнали- система ли, мениджмънт ли. Не мисля, че е увеличение на цени. Няма търговска логика светещи камъчета с довчерашна цена 1,04, днес да са 3,04 евро и да очакват аз да ги купя. Даже щях да правя поръчка за около 100 евра, но като видях в количката 26 артикула всеки с 2-3 евро нагоре прекратявам всякакви покупки. Засега.
Виж целия пост
# 476
Ако поръчката ми дойде след 1 юли (в транзит е), дължи ли се такса, предвид факта, че пратката ще е на митницата с новите правила през юли? (нищо, че е поръчано през юни)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия