Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 5) ЮНИ

  • 38 131
  • 536
# 525
Още от вчера започна увеличението на цените.
Виж целия пост
# 526

Масажорът дойде. Да питам нормално ли е въздушните възглавници да стискат толкова много? И не мога да ги изключа.
Мисля че FreakOnALeash беше купила такъв.
Виж целия пост
# 527
Така са всички масажисти на тему. За мен са много силни.
Виж целия пост
# 528
skarlet71, аз съм с малък крак и на мен не ми идва прекалено силно. На моменти е интензивно да, но не е нетърпимо. Имай предвид, че режим номер 3 няма компресия.  Аз обикновено ползвам или само един режим за около 30 минути или всичките по 15 минути последователно от 1 към 3. След като му свикнах, определено мога да кажа, че ми помага.
Иначе, можеш да изключиш режима като задържиш копчето за пускане, аз така прекъсвам програмата ако се наложи, не е нормално да не може да спре. Иначе, дърпаш щепсела и пак ще спре, но не мисля, че е препоръчително.
Виж целия пост
# 529
Част от нещата за РД на детето ми. Ще показвам и още в събота като наредим всичко.
Тортата е за яслата. Парчетата са достатъчно големи да се сложат няколко неща. Аз избрах да са сапунени балони, десертче и балонче. Парчетата ги залепих с лепило за балони (това намерих под ръка) и панделката добавих от себе си, за да се държат по-добре парчетата едно за друго. Шапките не ме изкефиха много, ама колко ще ги сложат. И те са за яслата. Торбичките са за малките гости в събота. Те също са достатъчно големи да се сложат няколко неща вътре. Лепенките им много не държат. Като цяло за “направи си сам” е много сполучливо всичко.
Виж целия пост
# 530
Най-после да ме спре някой да пазарувам. В къщи в станало склад на тему.
Виж целия пост
# 531
Някой поръчвал ли е нашийник от този тип за котки?  https://share.temu.com/vElFmmMDdHB
Кой размер взимате? Не мога да преценя по снимките ☹️ ХС или С ще е по-добре за котка

Категорично XS, моето шило обаче се измъкваше от нея и я върнах. Ей това върши работа.
https://zoomagazin.eu/products/max-molly-black-sheep-cat-harness … jT5RoCM7sQAvD_BwE

Може да потърсите нещо подобно в тему.
Аз затова реших и вас да питам. По дадените размери моя май отговоря за С, но в коментарите пишат, че размерите не отговарят и са много големи. Виждам и малки породи кучета, дето са колкото котка в размери от Ххс до М и тотално се обърках. Ще взема да поръчам ХС, но вече се колебая между него и Ххс.
Иначе и на мен ми направи впечатление, че всички цени са увеличени.
Виж целия пост
# 532
Аз искам да върна 2 куфара, защото размерите са различни от обявените и не ми вършат работа за пътуване със самолет. Обаче размерите на кашоните са по- големи от най- големите кутии на BOXNOW и няма как да ги върна чрез тях.  От няколко седмици не можем да се разберем нито с агент, нито със съобщения за следпродажбено обслужване, само това било опцията за връщане BOXNOW.  Не знам какво да правя вече, искам да върна тези куфари, а не знам как. Всеки ден им пиша едно и също, по един час ме бавят, и имам чувството, че никой не чете, отговарят едно и също всеки ден, само BOXNOW. Предлагам им да ми пратят товарителница и да ги върна чрез спиди, еконт, бг пощи, не, не става.
Някой да е връщал нещо по- обемно, което не се побира в кутия на BOXNOW?
Пусни ги тук, някой може да ги хареса

Исках да върна кашон с голям надуваем дюшек, не се събра в кутията на Бокснау. Писах на съпорта на Тему, който ми отговори да задържа стоката и ми върна парите.
Виж целия пост
# 533
Най-после да ме спре някой да пазарувам. В къщи в станало склад на тему.

Мъжът ми е много щастлив. Писнало му било да изхвърля опаковки от пратките, гадината. Sad
Виж целия пост
# 534
Аз съм явно по-платежоспособна и моята минимална е 25€.
Някакви нормални чанти има ли в Тему? Търся и само копия на дизайнерски ми излизат. Трябва ми нещо нормално да сложа портмоне, телефон и вода когато излизам до магазина. И с какво качество са?
Имам няколко от тези. Много ме радват цветовете им. Тип торба са, но мен напълно ме устройват. За момента се държат прилично. Шевовете и циповете са добри.
 https://share.temu.com/e5E0GbnraXB
Виж целия пост
# 535
Аз искам да върна 2 куфара, защото размерите са различни от обявените и не ми вършат работа за пътуване със самолет. Обаче размерите на кашоните са по- големи от най- големите кутии на BOXNOW и няма как да ги върна чрез тях.  От няколко седмици не можем да се разберем нито с агент, нито със съобщения за следпродажбено обслужване, само това било опцията за връщане BOXNOW.  Не знам какво да правя вече, искам да върна тези куфари, а не знам как. Всеки ден им пиша едно и също, по един час ме бавят, и имам чувството, че никой не чете, отговарят едно и също всеки ден, само BOXNOW. Предлагам им да ми пратят товарителница и да ги върна чрез спиди, еконт, бг пощи, не, не става.
Някой да е връщал нещо по- обемно, което не се побира в кутия на BOXNOW?
И аз се занимавам по същия въпрос с тях от повече от месец с никакво движение.

Освен това за останалите неща които съм върнала от последната седмица пък, не ми възстановяват нищо, защото уж ги нямало в пакета. А аз съм изпратила всичко. Frowning1
Тотално ме разочароваха.
Виж целия пост
# 536
skarlet71, аз съм с малък крак и на мен не ми идва прекалено силно. На моменти е интензивно да, но не е нетърпимо. Имай предвид, че режим номер 3 няма компресия.  Аз обикновено ползвам или само един режим за около 30 минути или всичките по 15 минути последователно от 1 към 3. След като му свикнах, определено мога да кажа, че ми помага.
Иначе, можеш да изключиш режима като задържиш копчето за пускане, аз така прекъсвам програмата ако се наложи, не е нормално да не може да спре. Иначе, дърпаш щепсела и пак ще спре, но не мисля, че е препоръчително.
Така съм се изразила, че е прозвучало, че не мога да спра съответния режим. Искам да деактивирам въздушните възглавници, но не намирам от къде. На моменти компресията е доста силна и чак плашещо притиска ходилото. При мен на режим номер 3 си има компресия, но е на импулси - усилна и намалява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия