🌹Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍Тема 18🧿

  • 22 118
  • 559
# 540
Афра продължава с почти голите снимки, поне този път е на плаж



В Италия е, много е държала да покаже мъжка ръка, вероятно на сервитьор, лимоните и чушките. Напомня ми за нещо, но както и да е, да продължава да налива.
Виж целия пост
# 541
Голата серия продължава. 😎 Да беше взела статист с по-хубави ръце.😂








Поне е на плаж и е по-приемливо да качи такива снимки
Виж целия пост
# 542
Да, поне е на плажа, а не по улиците.
Виж целия пост
# 543
Да, поне е на плажа, а не по улиците.

За плажа нямам проблем, нормално е всички качват.
Виж целия пост
# 544
Афра има поне 10 такива дъмпа, така или иначе. Да продължава да качва, може още 😂
Виж целия пост
# 545
Афра има поне 10 такива дъмпа, така или иначе. Да продължава да качва, може още 😂

Надявам се този път да остави приятелите на Мерт на спокойствие. 😃
Виж целия пост
# 546
Пак ли трябва да се обяснява какъв беше проблемът миналия път с облеклото, че по улиците на Мадрид не беше приемливо за нас да ходи по онзи начин, а на плажа нямаме проблем да е по бански там всеки е с такъв. Винаги съм я защитавала когато са писали че качва снимки по бански, всяка актриса качва такива снимки и никоя не ходи по шуба, ако моя приятелка отиде по улиците на Мадрид с подобни дрехи също бих се възмутила и не би ми харесало и бих и го казала
Виж целия пост
# 547
Това е важната снимка - рекламно лице на Булгари е все пак Sunglasses

Мен ме вълнува коя марка е черният бански. Намериха ли я?
Виж целия пост
# 548
Рени, намериха я



Не знам така вижда ли се добре снимката на телефон

Анабел, зАрежи, стената ще те разбере повече.

Аз пък се чудя как решиха, че тази ръка на очевидно по-зрял и космат мъж я взеха за ръката на Пешо, ама какво да се прави.
Виж целия пост
# 549
Ръката затова е сложена в дъмпа, за да предизвика коментари, ама греда - в Х никой не се върза.
Виж целия пост
# 550
Рени, намериха я



Не знам така вижда ли се добре снимката на телефон

Анабел, зАрежи, стената ще те разбере повече.

Аз пък се чудя как решиха, че тази ръка на очевидно по-зрял и космат мъж я взеха за ръката на Пешо, ама какво да се прави.

И аз не мисля че е на Пойраз онази с лимоните, но на една от снимките е негова със сигурност
Виж целия пост
# 551
Сезер и Хира са харесали дъмпа. 😁 Хира ли ще е следващия на вечеря?😜
Виж целия пост
# 552
Мистери, мерси Flowers Hibiscus

Сезер и Хира са харесали дъмпа. 😁 Хира ли ще е следващия на вечеря?😜
JoyJoy
Виж целия пост
# 553
Рени, намериха я



Не знам така вижда ли се добре снимката на телефон

Анабел, зАрежи, стената ще те разбере повече.

Аз пък се чудя как решиха, че тази ръка на очевидно по-зрял и космат мъж я взеха за ръката на Пешо, ама какво да се прави.

И аз не мисля че е на Пойраз онази с лимоните, но на една от снимките е негова със сигурност

На коя, че нещо нищо не видях аз.

Лили, хахаха, ами айде Лондон остана, даже предлагам на Уимбълдън на мача на туркинята да отидат. Аз си чакам САЩ пък 😂
Виж целия пост
# 554
Ако Афра плати билетите за Уимбълдън може и да ги видим там.😜
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия