🌹Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍Тема 18🧿

  • 23 539
  • 590
# 570
Афра и Мерт могат да показват личния си живот когато и както им е угодно. Хич няма да ни питат. Дали ще им харесаме половинките и четвъртинките, снимките и дъмповете - това си е наш бизнес Joy
Виж целия пост
# 571
Афра и Мерт могат да показват личния си живот когато и както им е угодно. Хич няма да ни питат. Дали ще им харесаме половинките и четвъртинките, снимките и дъмповете - това си е наш бизнес Joy

Само защото са ми любимите актьори, означава ли че трябва да харесвам всичко което те правят, и когато не го харесам се превръщам в техен враг, само мога да кажа че и за други актьори които са ми любими не всичко съм харесвала което те правят, защото не можеш да се харесаш на всички. И когато кажеш нещо за облеклото на някого, означава ли че ти го мразиш само защото не си го харесал, то аз и близки и приятели като не харесвам дадено облекло им го казвам, и не са ме нарекли злобна само защото не съм го харесала, просто хората имаме различни стилове на обличане и това че нещо е модерно не значи че на всички трябва да се хареса, както казах няколко пъти и широките крачоли доста хора ги харесват и са на мода, пък на мен не ми харесват и ми изглежда грозно, ама кой ме пита мен 😂
Виж целия пост
# 572
Здравейте, момичета,
Хубав ден пожелавам!
Виж целия пост
# 573
Момичета, днес съм рожденик и затова сигурно ще има да наваксвам с коментарите и събитията. Но наистина съм щастлива и благодарна, че въпреки всичко около Афи и Мерт в последно време, те ме срещнаха с Вас.
Пожелавам ви един слънчев и усмихнат ден. Направете си го такъв и заради мен. ❤️
Виж целия пост
# 574
Честит рожден ден, Ив! BirthdayTadaTropical Drink Много любов и здраве ти желая! HeartFlowers Hibiscus

Виж целия пост
# 575
Честит рожден ден,Ив! Бъди жива и здрава! Пожелавам ти всичко най най.
Виж целия пост
# 576
Честит рожден ден, Ив 🎉💐



И аз се радвам, че тази тема я има, въпреки всички неща, които се случиха, откакто съществува Simple Smile
Виж целия пост
# 577
И аз се радвам, че тази тема я има, въпреки всички неща, които се случиха, откакто съществува Simple Smile
Екстра си е темата 💃 Вече минахме и една година, какво повече да се каже 😎🧿🥂🍾🎉
Виж целия пост
# 578
Няколко коментара вече срещам в Х, че снимката на Афра в кабриото била правена в Майорка. Доста интересно Simple Smile

ОМГ, рядко качвам ИИ, но това е много добро

Виж целия пост
# 579
Здравейте ,момичета  Kissing Heart
Честит Рожден Ден,Ив ! Kissing Heart Жива и здрава и много,много щастлива бъди!   Flowers Rose  Flowers Four Leaf Clover   Flowers Rose  Flowers Four Leaf Clover   Flowers Rose  Flowers Four Leaf Clover
Афра изглежда супер на лятната си почивка. Heart  На Капри е много красиво,ако не сте  били ви го препоръчвам от цяло сърце.Освен това там в района има и още други интересни места за посещение-Неапол,Помпей и в далечината може да се види и вулкана Везувий.  Simple Smile
Та така де Афито изглежда супер и в банския и в рокличката ,а дъмпа и ако направим сравнение в предишните и летни дъмпове разлика няма да видим.Аз навсякъде виждам красиво и щастливо момиче но в крайна сметка всеки има право да вижда каквото си иска .



Снимки от три летни почивки,разликите са в банските и в придружителите, а приликите са Афра,слънце,море и добро настроение. Simple Smile
Още малко летни красоти   Simple Smile



И за да няма объркване ,че сме в темата на Афра ,където към Мерт имало само и единствено градивна критика ще го добавя и него обаче без грам критика ,че нали тука сме му били солота.  Simple Smile
Ааааа и да добавя ,че и на мен си ми харесва нашата тема.Много хубаво е ,че има място където се казват истинските факти ,а не интерпретации на истината.

Виж целия пост
# 580
Това е обща класация на филмите и сериалите на Мерт, не разбрах точно как се определят точките, но първото място е...

ПС Имало система за точки спрямо попадането в топ 10, аз специално съм проверявала Ялъто и не съм изненадана от резултата.

Виж целия пост
# 581
Честит рожден ден, Ив!🌹🌺🌻 Бъди много здрава и щастлива!🍀🍀🍀

Виж целия пост
# 582
Браво на Мерт, уцелил е времето и проектите Wink Случил и на партньорки Sunglasses🧿

Лютфийе пусна нещо от архива Heart Eyes

Виж целия пост
# 583
И Адба за жените:
Афра най-накрая пак дойде на номер 1.
Крайно време беше Simple Smile
Пък много хора викат, че била недостоверна тази класация.  
Мина на 6 място. Ти да видиш
Виж целия пост
# 584
Невероятни очи има Афра от малка 🧿🧿🧿

От канала в ютюб



Адба е единствената красация, на която имам някакво доверие, защото чисти ботовете Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия