Лидл - 200 Лятна тема

  • 28 387
  • 407
# 405
майка ми я купи защото обичам морковена и каза че е била при печивата както и донътите в купия които бяха миналата седмица.
Виж целия пост
# 406
Ванеса, коя машина с генератор имате?
Unold Nobile 48876
Но честно казано не я намирам в България в момента (миналата година я купихме, може би е стар модел вече).
Виж целия пост
# 407
Някой знае ли каква е разликата между Livergy и Esmara men?

Мислех, че са ликвидирали Livergy за сметка на Esmara men, но очевидно не е така.

Esmara men ми се струва като най-ниското качество - преди време бях купила панталон за ММ. След всяко носене такива огромни мъхчета се получават, че след няколко носения ще се продъни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия