Лидл - 200 Лятна тема

  • 28 953
  • 423
# 405
майка ми я купи защото обичам морковена и каза че е била при печивата както и донътите в купия които бяха миналата седмица.
Виж целия пост
# 406
Ванеса, коя машина с генератор имате?
Unold Nobile 48876
Но честно казано не я намирам в България в момента (миналата година я купихме, може би е стар модел вече).
Виж целия пост
# 407
Някой знае ли каква е разликата между Livergy и Esmara men?

Мислех, че са ликвидирали Livergy за сметка на Esmara men, но очевидно не е така.

Esmara men ми се струва като най-ниското качество - преди време бях купила панталон за ММ. След всяко носене такива огромни мъхчета се получават, че след няколко носения ще се продъни.
Виж целия пост
# 408
Купонът за 1 цент е подарен.
Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 409
Подарявам
Скрит текст:
Може ли за мен, ако е свободен?
Виж целия пост
# 410
Подарявам
Скрит текст:

Добро утро, купонът за пудинга свободен ли е още?
Виж целия пост
# 411
Подарявам
Скрит текст:

Добро утро, купонът за пудинга свободен ли е още?

Здравейте, вече е подарен.
Виж целия пост
# 412
Някой да каже какви бяха останалите купони от врътката тази седмица, че аз от зор да не се прецакам взех този за бисквитите Simple Smile
Виж целия пост
# 413
Подарявам
Скрит текст:


Виж целия пост
# 414
Подарявам:
Скрит текст:



















































Виж целия пост
# 415
Възползвайте се!

Виж целия пост
# 416
Мале, всички тези купони от един профил ли са?
Аз имам 4 общо тази седмица.
Виж целия пост
# 417
Някой да каже какви бяха останалите купони от врътката тази седмица, че аз от зор да не се прецакам взех този за бисквитите Simple Smile
аз взех купон за кисело мляко,  понеже ги извъртях при мен и бяха 5-6 поне, при мъжа ми прецакахме положението. Мислех, че са повече купони, но на него му заредили 4 броя само и чаках да мине един за отстъпка за котешка храна, който при мен мина и не избра, а то се оказа, че са различни. Новият им подход е много тъп, не дава да се върнеш, не предупреждава, че следва последно предложение за купон. Иначе имаме само два нови общи купона - за лимонада и шоколад, нищо друго.
Но ако някой още си търси за гела за съдомиялна, имам, да пише на лично.
Виж целия пост
# 418
Разбирам. А тази торта не е ли от тези в хладилната витрина или е тип кекс (щом е при печивата)?
не е точно при печивата, а до тях. има една витрина където слагат замразените неща да се аклиматизират - понички, донат ... там беше и тортата. след това има една подпорна колона и след нея започват печивата от тяхната фурна. в 2 магазина беше така подредбата.
Виж целия пост
# 419
Някой да каже какви бяха останалите купони от врътката тази седмица, че аз от зор да не се прецакам взех този за бисквитите Simple Smile

Sweat Smile Добре си ти, че поне един купон си взела. Аз, да не се прецакам и да изтърва някой по-хубав купон, накрая останах без нито един. Sweat Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия