Лидл - 200 Лятна тема

  • 30 284
  • 452
# 435
аз днес забогатях само с 3 купона - натурален шоколад, газ.напитка Цитронада и мини франзела със семена от Купидона. Grinning
Виж целия пост
# 436
Някой купувал ли е четката на Ремингтън, доволен ли е и въртяща ли е?
Не е въртяща.
Виж целия пост
# 437
Благодаря ви! Щом не е въртяща, не е за мен.
Виж целия пост
# 438
Aз имам невъртяща се четка на Ревлон - незаменима ми е.🙂 И въртяща се четка имам от Лидъл - тя ми е удобна за по-къса коса, иначе на дълга се заплита.
Боровинките от Лидъл (пресните в кутийка) при смилане със скир и подобни оцветяват ли в лилаво сместа?
Виж целия пост
# 439
По колко купона имате тази седмица?
Аз имам само 2.🙄
Виж целия пост
# 440
По колко купона имате тази седмица?
Аз имам само 2.🙄
15 седмични, 4 от скреч и извареното десертче с кода.

Пийвам си безалкохолната бира с мента и бъз. Сякаш рецептата тази година е с повече мента, но може и да си внушавам.
Виж целия пост
# 441
Rebel, това за повечето мента добре ли е или е зле?😀
Виж целия пост
# 442
Rebel, това за повечето мента добре ли е или е зле?😀
Предполагам е индивидуално. Предпочитах бъзът да изпъква.
Виж целия пост
# 443
На мен само хлебни неща, лук и чери -домати ми се паднаха
Скрит текст:

ПОДАРЕНПодарявам купона за 0.01 за пилос ПОДАРЕН
и гела на 50% -важи още 2 дни-ТОЗИ Е СВОБОДЕН
Скрит текст:

Виж целия пост
# 444
аз имам само 5 купона,а всяка седмица пазарим понякога и по няколко пъти
Виж целия пост
# 445
Сутринта гледах, че имам само 3-4 купона, сега са ми 17
Явно моето гълъбче се е забавило да ми ги донесе
Виж целия пост
# 446
Моите пък са 8 с десертчето!
Виж целия пост
# 447
4 купона имам само. Явно съм най- големият карък
Виж целия пост
# 448
4 купона имам само. Явно съм най- големият карък
До преди 30 минути и аз имах 4, но сега отворих и са долетели още 10
Виж целия пост
# 449
Подарявам купон за директен сок, някой май търсеше
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия