Лидл - 200 Лятна тема

  • 31 310
  • 470
# 450
И аз обичам изварените десертчета,така че се нареждам за купон, ако някой няма да го ползва. Blush
Виж целия пост
# 451
Някой ако иска гела за съдомиялна
Виж целия пост
# 452
4 купона имам само. Явно съм най- големият карък
Ние с мъжа ми имаме само по два нови седмични, та и по-зле може.
Виж целия пост
# 453
4 купона имам само. Явно съм най- големият карък
ти си богата. Grinning
Виж целия пост
# 454
Това са моите купони. Ако на някой му трябва, да пише.
Виж целия пост
# 455
И моите купони са свободни. Не знам как се споделят, но тъкмо ако някой си хареса нещо, ще се науча Simple Smile
Виж целия пост
# 456
Този гел е вместо таблетката, нали? Доволни ли сте? Къде и по колко се налива?
ПС Питам, защото и аз го имам и му се чудя.
Някой ако иска гела за съдомиялна
Виж целия пост
# 457
Гелът в постоянния асортимент ли трябва да е? Защото го търсих в магазина и не го открих. Имаше подобен, но 750мл и съответно не е от купона, кодът не съвпадаше. Служител ме прати да го търся при залежали от предни седмици, и там го нямаше. Същото се случи с купона за пелените. Много е дразнещо.
Виж целия пост
# 458
В ПА е. Седи където са омекотителите и препаратите.
Мисля че е един вид само. 750 мл е.
Виж целия пост
# 459
selleste, активираш желания купон и изпращаш на другия потребител скрийншот на твоята лидл карта(след като си изрязала името си). Ако имаш време правиш и скрийн на самия продукт, срок за използване и условия за брой.
Виж целия пост
# 460
Също приемам свободни купони за барчета с извара!
Виж целия пост
# 461
Гелът в постоянния асортимент ли трябва да е? Защото го търсих в магазина и не го открих. Имаше подобен, но 750мл и съответно не е от купона. Служител ме прати да го търся при залежали от предни седмици, и там го нямаше. Същото се случи с купона за пелените. Много е дразнещо.
750 мл. е този от купона. В първия момент ми се стори, че надписите са малко по-различни, но сравних кодовете.
Виж целия пост
# 462
някои има ли свободен купон за гела
Виж целия пост
# 463
Този гел е вместо таблетката, нали? Доволни ли сте? Къде и по колко се налива?
ПС Питам, защото и аз го имам и му се чудя.
Някой ако иска гела за съдомиялна


Аз съм го ползвал, добре мие, но не го купувам защото беше прекалено скъп. На половин цена може да е оферта. Слага се където слагаш и таблетката, около 20мл стигат, но на шишето трябва да пише дозировка.
Виж целия пост
# 464
Подарен
Моя купон за гела е все още свободен. Ако някой го иска да пише на лични
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия