Лидл - 200 Лятна тема

  • 32 576
  • 493
# 465
Подарявам, ако някой си хареса нещо да пише
Скрит текст:




Скрит текст:
Виж целия пост
# 466
Имам свободен купон за гела, ако някой го иска да пише на лични.
Виж целия пост
# 467
Ще ходя до Лидл, приемам излишни купони за извареното барче 😊
Виж целия пост
# 468
някой не иска ли тирамису на -20 % ?
Виж целия пост
# 469
А този гел за съдомиялна може ли да се ползва за ръчно измиване?
Трябва ми нещо за много захабени тави.
Виж целия пост
# 470
Някой взе ли от сладоледите, може ли да се комбинират, или трябва да са от един вид?
Виж целия пост
# 471
Вижте на купона трябва да има код на сладоледите
Виж целия пост
# 472
А този гел за съдомиялна може ли да се ползва за ръчно измиване?
Трябва ми нещо за много захабени тави.
за захабени ти трябва нещо абразивно.
Виж целия пост
# 473
Има ли бебешка пудра на Лупилу в Лидъл?
На касите на самообслужване мога ли да оставя от едната страна продукт/чантата си, за да маркирам продукти на няколко касови бележки?
Виж целия пост
# 474
Има ли бебешка пудра на Лупилу в Лидъл?
На касите на самообслужване мога ли да оставя от едната страна продукт/чантата си, за да маркирам продукти на няколко касови бележки?

Може да си оставиш чантата, да.
Виж целия пост
# 475
Нима е възможно в Лидл да няма от най-простия чай лайка?? Нито на Lord Nelson от дългите опаковки имаше, нито от тези обикновените дето имаше и мента и липа. на мястото на лайката сега е някакъв билково-плодов микс доколкото забелязах.
Междудругото онзи ден и в Била нямаше чай лайка на Clever.

Много странно, само аз ли в такива филиали се оказах или е нещо повсеместно?
Виж целия пост
# 476
А този гел за съдомиялна може ли да се ползва за ръчно измиване?
Трябва ми нещо за много захабени тави.
Препоръчвам този обезмаслител.
Ovenlord
Виж целия пост
# 477
Аз ползвам само този гел за съдомиялна. Добре измива. Ако някоя добра душа има още свободен купон ще съм благодарна Simple Smile
Виж целия пост
# 478
Много странно, само аз ли в такива филиали се оказах или е нещо повсеместно?
май да.  аз си купих точно чай лайка на Клевер
Виж целия пост
# 479
Подарявам:
Скрит текст:






Бих ползвала купона за извареното десертче, ако някой разполага с излишен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия