Лидл - 200 Лятна тема

  • 34 125
  • 530
# 495
Няколко дни по горещините ми прави впечатление в магазина (Лидъл), в който аз пазарувам, мирише на развалено, на разложено, гадно. По другите магазини така ли е?
В нашия не мирише, но е ужасно студено. Така са надули климатиците, че почти на бегом влизам и излизам. Много е неприятно.
Виж целия пост
# 496
Не знам как стоят служителите на този студ
Виж целия пост
# 497
Къде стои тая морковена торта?
Виж целия пост
# 498
Къде стои тая морковена торта?
по-назад писах къде стои,  но не е задължително във всички магазини да е там.
Виж целия пост
# 499
Grinning ок, ама не съм запомнила аз...в ПА ли е?
Виж целия пост
# 500
Гела е в друга опаковка, по- различна от тази на снимката. Вчера взех 3 бутилки. Отначало не ми прие Лидл картата, въпреки, че беше маркирано, че е сканирана , но една любезна служителка ми съдейства и получих намалението.
Виж целия пост
# 501
Морковената торта стои при поничките на витрината с печивата. Бях взела, защото имаше зелен етикет с дата на годност и мислех, че е намалена, но на касата ми казаха, че това не е намаление и я върнах.
Виж целия пост
# 502
Бонго, не мога да ти пратя съобщение. Излиза ми, че няма такъв потребител. Дай го на някой талона.
Виж целия пост
# 503
Севда, те са облечени, ама ние, като влезем от 30 С, не е готино.
Виж целия пост
# 504
мен ме кефи, не понасям жегите. но при нас е приятно, не е клинч
Виж целия пост
# 505
Миналата седмица купих две европейски салати със срок 24.06. Същата вечер отворих първата кутийка и ми се стори, че киселее, но реших, че си въобразявам. Днес погледнах втората. Издула се е като бомба. Явно са се пекли някъде на слънце преди да стигнат до хладилната витрина. Sad
Виж целия пост
# 506
Приемам купон за изварено дисертче, ако някой няма да си го ползва
Виж целия пост
# 507
Здравейте! Ако някой ходи до Lidl днес, може ли да снима колко струват гащичките Lupilu размер 4 и колко броя има в опаковката? В момента сме извън града и се чудим дали цената си заслужава, тъй като досега купувахме само пелените.
Виж целия пост
# 508
Миналата седмица купих две европейски салати със срок 24.06. Същата вечер отворих първата кутийка и ми се стори, че киселее, но реших, че си въобразявам. Днес погледнах втората. Издула се е като бомба. Явно са се пекли някъде на слънце преди да стигнат до хладилната витрина. Sad
Да ти кажа, аз така бях взела едни руски салати и моя мъж също каза, че киселеят. И хич не му харесаха.
Виж целия пост
# 509
Избягвайте руската и европейската салата два, три дни преди края на срока.
Случва се да не издържат.

Извън това, пак развалиха руската салата. Няколко пъти се е случвало през годините в някакви периоди просто да е различна и посредствена. Хубавото е че винаги тези периоди са приключвали и отново зареждат с правилната рецепта.
Последните две партиди които купих са от посредствената. Поне месец, два няма да купувам надявайки се пак да върнат правилната.
Не е свързано с промо активности и няма общо с това че сега е в така наречената "кошница", защото се е случвало във всякакви ситуации.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия