⚓ На пазар във Варна - тема 83 ⚓

  • 5 794
  • 178
# 165
Може и с автобус. 31 А, но си има малко вървене до там.

Иначе на паркинга на аквахаус е най-удобното за паркиране, ако се ходи на този плаж.

И ние сме най-често на него, на свободната зона. Доволни сме.
Виж целия пост
# 166
Там как се стига до свободната зона?
Виж целия пост
# 167
Обърках темите.
Виж целия пост
# 168
На плаж ходим само в Кранево. ....За мен най чистия плаж.
Много харесвам плажа, който е под Аквахаус.Виждала съм го само от горе. Някой знае ли как мога да стигна до там или трябва да се спре на техния паркинг.
Ох обожавах Кранево , но преди 2 лета нали беше мега замърсена водата в морето и местен ми каза, че докато не я ремонтират тръбата така ще е. И ме е страх.
Шабла е останало в соца, а в Кранево мега цигания стана. Не мога да разбера такова място, с такъв потенциал ...
И на двете места плажната ивица много ми харесва.

На кое казвате плажа на Аквахаув - пред The Bay или пред р-т More ?
Виж целия пост
# 169


Шабла е останало в соца, а в Кранево мега цигания стана. Не мога да разбера такова място, с такъв потенциал ...
И на двете места плажната ивица много ми харесва.

На кое казвате плажа на Аквахаув - пред The Bay или пред р-т More ?

Шабла е далеч за софиянци, иначе да са я застроили. Там ходим редовно, но тази година още не съм стигнала до морето. Брат ми през седмицата обиколи всичко от Шабла до Дуранкулак.
Предпочитам да ида до Шабла с компания. Голяма тайфа се събираме. Аз със Судоку, ММ с книга цял ден мога да откарам така. Две лета и с нощувки и компания сме отсядали в Шабла на къмпинга. Ако бях я открила по-рано много икономично щеше да ми е морето с дете. Няма лунапарк за харчене на пари. И макар, че детето не беше голямо морето и играта привечер с други деца му стигаше.
Виж целия пост
# 170
Благодаря, за отзивите, за плажа под Аквахаус. Точно под Море е. Има свободна зона, паркинг 1,53€.Почти няма никой, водата чиста и топла, като имате предвид, че поне на 25,26',влизам в морето. Може би понеже е затворено и е по топло. Посещавам често Аквахаус и само съм гледала отгоре.
Виж целия пост
# 171
До Море ресторанта.
Там ходим почти всеки ден на плаж ( като позволява времето, де).
Виж целия пост
# 172
Благодаря! Не знаех за свободната зона там!
Виж целия пост
# 173
Някой скоро да е давал за рамкиране картина или гоблен? Търся препоръки за ателие. Преди години ходех в едно до Окръжния съд, не знам дали още съществува.
Виж целия пост
# 174
Някой скоро да е давал за рамкиране картина или гоблен? Търся препоръки за ателие. Преди години ходех в едно до Окръжния съд, не знам дали още съществува.

Не, не е вече до ОС. Премести се зад ОББ на Червения площад. Вървиш по Цар Освободител, посока Окръжна, между ОББ и магазина за сувенири има тясна пътека и тръгваш по нея, излизаш на един паркинг и там в дясно, по едни стълби е ателието. Трудно го намерих първия път.
Ето тук между Стоп и Шоп и сувенирите се минав


https://www.google.com/maps/place/Warna,+Bulgarien/@43.2100363,2 … MDSoASAFQAw%3D%3D

Под козирката е студиото, в ляво, в  дъното

https://www.google.com/maps/place/Warna,+Bulgarien/@43.209649,27 … MDSoASAFQAw%3D%3D
Виж целия пост
# 175
Много благодаря!
Виж целия пост
# 176
Рамкирам картини на малката художничка в ателие Империал до у-ще Стефан Караджа.
Виж целия пост
# 177
Една приятелка рамкира доста гоблени там - адреса е - ул. „Кюстенджа“ 3
Виж целия пост
# 178
И от мен един + за Империал. Единствен проблем е че понякога им се изчерпват рамките и нямат голям избор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия