А как обезкосмявате интимните зони?

  • 39 693
  • 343
# 75
някой ако знае добър депилатор да пише,че с бръсненето ми омръзна,а на болка въобще не търпя
Виж целия пост
# 76
С бръснача. Преди да забременея действах с епилатора, но сега въобще не мога да търпя болка.
Колата маска с/ед мен е най-ефикасна, ама вече даже и на краката не мога да изтърпя, какво остава за шушата.
Виж целия пост
# 77
Балъшки въпрос: С кола маска махат ли се нацяло космите? В смисъл всичките косми абсолютно, защото аз така се бръсна - не бразилски ленти и др. подбни, а дюс, та ми е интересно newsm78
Аз махам всичко.Гол охлюв.Косъмче не оставям.
Виж целия пост
# 78
Балъшки въпрос: С кола маска махат ли се нацяло космите? В смисъл всичките косми абсолютно, защото аз така се бръсна - не бразилски ленти и др. подбни, а дюс, та ми е интересно newsm78
Аз махам всичко.Гол охлюв.Косъмче не оставям.
и аз махам всичко  Wink
Виж целия пост
# 79
Най-лесно,евтино и самостоятелно - с бръснача
Виж целия пост
# 80
Балъшки въпрос: С кола маска махат ли се нацяло космите? В смисъл всичките косми абсолютно, защото аз така се бръсна - не бразилски ленти и др. подбни, а дюс, та ми е интересно newsm78
Аз махам всичко.Гол охлюв.Косъмче не оставям.
и аз махам всичко  Wink

С кола, нали така newsm78
Започвам сериозно да се замислям Rolling Eyes
А може ли да ми кажете относително какви са цените за триъгълника newsm78 горе-долу Heart Eyes
Виж целия пост
# 81
8 лв средно за кола маска тип гол охлюв  Sunglasses
Виж целия пост
# 82
8 лв средно за кола маска тип гол охлюв  Sunglasses

Да не е 80 newsm78 много малко ми се струва newsm78
Виж целия пост
# 83
При моята козметичка - кола на 1/2 крака и триъгълник (модел охлюв) е 14 лв.
Това е в София Peace
Виж целия пост
# 84
И аз се присъединявам към тези, които ползват самобръсначка. Мен не ме сърби, а и се бръсна редовно така,че няма какво да боцка! Simple Smile
Виж целия пост
# 85
С кола маска , понякога с епилатор.
Виж целия пост
# 86
Балъшки въпрос: С кола маска махат ли се нацяло космите? В смисъл всичките косми абсолютно, защото аз така се бръсна - не бразилски ленти и др. подбни, а дюс, та ми е интересно newsm78
Аз махам всичко.Гол охлюв.Косъмче не оставям.
и аз махам всичко  Wink

С кола, нали така newsm78
Започвам сериозно да се замислям Rolling Eyes
А може ли да ми кажете относително какви са цените за триъгълника newsm78 горе-долу Heart Eyes
С кола, да.
Аз плащам за половинки и гол охлюв - 23 лв.Мисля, че 10 лв. е целия триъгълник Thinking
В София съм.
Виж целия пост
# 87
8 лв средно за кола маска тип гол охлюв  Sunglasses

Да не е 80 newsm78 много малко ми се струва newsm78
Как 80 бе Shocked
Тва е триъгълник.8 лв. е нормално.
Виж целия пост
# 88
8 лв средно за кола маска тип гол охлюв  Sunglasses

Да не е 80 newsm78 много малко ми се струва newsm78

Имам предвид 8 лв за интимната зона, нали за това става въпрос...

Иначе при моята козметичка 1/2 крака са 8лв, цял триъгълник 8 лв, ръце - 8 лв... май всичко е по 8 лв Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Днес ходих на кола/за гол охлюв/. Е, повярвайте ми, не издържах, т.че не съм гол оглюв а дран, дран, недодран Mr. Green Twisted Evil
Егати болката, неиздържах #Crazy
Как търпите бе хора?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия