# 45
Здравейте, аз съм с първа бременност в 6с+5, имах един преглед, в който се видя сакчето, а на 29.06 ще ходя пак за пулса.

Виждам, че тук повечето са с втора бременност, така че ще се радвам на всякакви съвети, какви са следващите стъпки, защото в главата ми е хаос🫠

Доколкото разбрах, към 10 седмица се прави ранен скрининг (генетичен тест?), а след това фетална морфология.

Проблемът е, че не съм се спряла на гинеколог, а текущият ми лекар е нов за мен, буквално по-рано тази година открих жената и я харесвам, но тя не се занимава с бременности, а и не харесвам болницата, в която работи. Кога трябва да се спра официално на АГ? Предполагам колкото по-рано, толкова по-добре.
Виж целия пост