Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 263

  • 10 095
  • 280
# 270
Здравейте дами,
Вичи завидях ти за дъжда, при нас е много горещо, но все пак е лято, така че , да не се оплаквам.
Туба се покри в дън гори тилилейски, както се казва, голяма суша.
Една рисунка за разкош и това е.

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 271
Привет, момичета и от мен в жежката августова вечер!


Благодаря ви за всичко, което сте споделили през изминалите дни! Heart Kissing Heart

От тази жега мозъка ми буквално върти на по-бавни обороти  
Вичи Hug завид, завид за дъжда, който е превалял при вас. Но предполагам, че набързо влагата се е изпарила
Снинова Hug, Злати Hug Все пак Туба преди час реши да ни даде знак, че там където е има интернет  

Снимката е на фона на песента на Фил Колинс  Another Day In Paradise


https://youtu.be/Qt2mbGP6vFI?list=RDQt2mbGP6vFI
Явно си почива пълноценно. Интересно къде ли се намира?  

Злати и аз бих изгледала повторение на ПЛ с удоволствие. Ще ми бъде интересно да направя паралел с Туба преди 20 г и сега Hands Thumbsup

Малко да се разхладите Yum


Линка Hug да ти отговоря на въпроса. Естествено, че харесвам Озгюр. От 3-та мъже на Ада този е най-мъжкарския и цялостен образ, който естествено е най-подходящия за Ада. Аи Шокрю много добре се справи с ролята Hands Thumbsup



Хубава по-прохладна вечер ви пожелавам!
Виж целия пост
# 272
Добро утро!

Разбрахме, че Туба си почива на морето.



И това е нещо. Феновете довършиха снимката... Joy



Туба в Ханой/Китай в юли/2026 г., когато участва във фестивала DANAFF със филма SULTANA.



Нуран е публикувала в ИГ
Сърдечни благодарности на списание Top Magazine @stylisphere от Албания за тази прекрасна статия. 🌷
Да бъде серията толкова дълбоко интерпретирана - винаги е истинска чест. Получаването на това признание от Албания - където част от моите корени принадлежат - прави нещата много значими. 🌹




И част от статията
На пръв поглед „Другото аз“ изглежда като историята на трима приятели, пътуващи до морски град. В действителност сериалът засяга теми, които рядко се разглеждат заедно в една история: семейна травма, взаимоотношения с родителите, любов, развод, болести, приятелство, ролята на жените, родителството и търсенето на мир със себе си. Оста на сериала не е романтиката. Оста е изцелението. Не само физическото изцеление, но и емоционалното ❤️
Чрез историите на Ада, Севги, Лейла и други герои, сериалът повдига въпроси, които не винаги имат лесни отговори, но които ви карат да видите живота от съвсем различна гледна точка. Ако сте изправени пред безкраен избор в Netflix, Stylisphere ви предлага да разгледате този сериал 🫶🏻





Злати, този Шюкрю има ли тема в нашия форум? Името не го видях, ама и не знам къде играе.



Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 273
Добро утро,момичета!



"Понеже не знаеш какво те чака утре, бори се да си щастлив днес."



Благодаря за всичко споделено от вчера и днес. Hug Revolving Hearts
Хубаво е,че Туба си почива на море.Дано се появят и снимки по-късно.
Вичи,при вас е поваляло,но при нас не дойде и капка. Simple Smile
Линка,за Шюкрю няма тема във форума.Миналата година игра в историческия сериал ''Основателят: Орхан'' с Мерт Язъджъоулу и Алина Боз в гл.роли един сезон.Той беше продължение на ''Основателят:Осман'' с Бурак Йозчивит-6 сезона.За тази есен се писа,че отива в друг исторически ''Мехмед: Султан на завоеванията'' със Серкан Чайоулу  в гл.роля/3 сезона са излъчени.

 





Приятна събота и се пазете от жегата!

Виж целия пост
# 274
Здравейте дами ,
е Туба  най-после ни е показала, че плажува нейде. Не знам дали забелязахте в едното стъкло на очилата в кошницата се вижда малко от лицето и.

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 275
Добро утро,момичета!



"Може всеки ден да не е добър, но във всеки ден има по нещо добро."



Суша навсякъде-в страната,от Туба и в темата! Grinning
Снинова,в близкия кадър,който си донесла се вижда отражението
 на част от лицето на Туба,но в далечния,който излезе първо-не забелязах.







Приятна и спокойна неделя!

Виж целия пост
# 276
Здравейте!

Поредната красация.




За да видиш Туба в очилата си трябва добро увеличение и майсторлък. Браво на феновете!



Новини не срещнах!



Да се насладим на поредния горещ ден, че зимата скоро ще дойде...
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 277
Здравейте
                        МомичетаБлагодаря ви за всичко споделено.

                                    

                         Август е просто само един месец, който трябва да се живее като за три месеца!

                                

                                    

                    

Приятен следобед,дами
Пазете се от горещините
Виж целия пост
# 278
Здравейте момичета и благодаря за споделеното.
И към този момент продължават и жегата и сушата и липсата на Туба.
Като няма нищо и  феновете не споделят и почти никой не коментира нищо. Тук там нещо старо се повтаря.
Но пък е отпускарски сезон. Както се казва, на есен с песен. Поне се надявам да гледаме Султана.

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 279
Добро утро,момичета!





Благодаря за споделеното.Очакваме нещо ново.







Приятен ден и успешна нова седмица!


Виж целия пост
# 280
Здравейте!

Не, че има новини, но намерих няколко неща, които ме заинтригуваха, дано да са ви интересни и на вас.
Напр. експозето на Шери по повод последната плажна сн на Туба



Постът на Туба от преди няколко дни е ярък пример за нейния характерен стил, особено когато е на почивка: тиха сцена, която оставя толкова много неизречено. Както при много от нейните публикации, тя предизвиква спекулации чрез визуалните намеци – и феновете естествено се опитват да запълнят празнините, анализирайки най-малките детайли.
Тази конкретна снимка разкрива залив с пясък на цвят на злато, обрамчен от зелени хълмове, покрити с борови дървета, и кристално чиста тюркоазова вода, всичко това напомнящо на по-ранните ѝ публикации от Ибица. Комбинирането на поста с „Another Day in Paradise“ на Фил Колинс придава на отпуската размислен, благодарен оттенък, който естествено подхранва нашето любопитство.
Но когато става дума за Ибица, Туба ни оставя особено интригуващ малък намек и, забавно, това е хотелско кърпа. По някакъв начин тази кърпа непрекъснато се появява в нейните публикации, свързани с Ибица. И този пост не прави изключение.
Често се хващам да се чудя за връзката на Туба с Ибица. Може би е запозната с филма „More“ от 1969 г. на Барбет Шрьодер, който е заснет почти изцяло на острова и е запомнен със саундтрака си на Пинк Флойд. Филмът улавя по-стар, по-изолиран Ибица, дълго преди островът да бъде препълнен с тълпи. Но като познавам Туба, тя определено би могла да намери онези по-тихи, уединени плажове, където все още съществуват интимност, природа и красота.
Що се отнася до „трохите“, има още една, която си заслужава да бъде обмислена. Докато Туба беше на почивка с момичетата си, тя избра „Green Is the Colour“ на Пинк Флойд. Разбира се, очевидната връзка са нейните зелени очи и тя беше заобиколена от селска природа. Но може ли да имаше и друго значение зад нейния избор? Песента е написана специално за саундтрака на „More“, като Роджър Уотърс отбелязва, че „този нежен, пасторален трак е директно вдъхновен от пейзажа на Ибица“. Може би просто беше песен, която пасваше на настроението на Туба. Или пък тя „говори“ на някого конкретно. И както често се случва с нейните публикации, този детайл беше предназначен да ни остави да се чудим дали в историята има още малко повече.




И други смятат, че Туба е в Ибиса, но не знам ще се разбере ли, наистина.
И сега нещо по повод ДА - обяснение от психолог и констелатор на някои неща...



Понякога една жена си мисли, че проблемът ѝ е, че винаги избира грешния мъж.
Но когато се задълбочи, открива нещо различно: не е избрала произволно. Избрала е въз основа на това, което ѝ се е струвало познато, възможно или емоционално поносимо в този момент.
Ето защо някои връзки се усещат толкова интензивни от самото начало. Не винаги защото са „единственият“, а защото докосват много стара част от нас.
Част, която иска да бъде избрана.
Която се страхува да бъде сама.
Която бърка интензивността с връзката.
Или която продължава да се опитва да получи нещо от партньор, което е липсвало много преди това.
Да погледнеш това не означава да се обвиняваш за изборите си.
Това означава да спреш да се питаш само:
Защо едно и също нещо винаги ми се случва?
И да започнеш да се питаш:
От коя част от мен избирам?
Защото, когато тази част може да бъде разгледана и подредена, вече не е нужно да повтаряш една и съща история, за да я разбереш. Коментирайте „ДВОЙКА“ и ще ви обясня как семейните констелации могат да ви помогнат да погледнете произхода на това, което се повтаря във вашите взаимоотношения днес.

https://www.instagram.com/p/DbtGzoJFVA3/?img_index=7





Имайте успешен ден и хубава нова седмица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия