Да си домакиня е призвание, не всяка жена става

  • 12 450
  • 516
# 495
Аз препоръчвам преди да се надскача каквото и да е да се платят сметките, да се нахранят децата и да се изхвърли боклука.
Виж целия пост
# 496
Точно Бри Ван Де Камп ми е пример за домакиня по призвание. 100 неща въртеше, но и къщата й блестеше. Но все пак това е филм.
Виж целия пост
# 497
Добре, че съм го пропуснала тоя сериал. Даже ми се ще да не бях гледала и секса и града.
Виж целия пост
# 498
Ле-л-еее!
Мдааа, отношението към буклука си е обективно  мерило за прогрес и интектуално резвитие. Та тези от вас които са от София - включихте ли се преди 3 месеца в доброволното почистване на София, когато извозващата фирма не обслужваше кварталите адекватно?
Дето се вика една добра и организирана домакиня, как го изтърпя този промеждутък във времето........))))
Виж целия пост
# 499
Ле-л-еее!
Мдааа, отношението към буклука си е обективно  мерило за прогрес и интектуално резвитие. Та тези от вас които са от София - включихте ли се преди 3 месеца в доброволното почистване на София, когато извозващата фирма не обслужваше кварталите адекватно?
Дето се вика една добра и организирана домакиня, как го изтърпя този промеждутък във времето........))))
Аз си карах боклука до работното място, тук се обслужваше, и това без да съм турбо  домакиня...
Виж целия пост
# 500
Ле-л-еее!
Мдааа, отношението към буклука си е обективно  мерило за прогрес и интектуално резвитие. Та тези от вас които са от София - включихте ли се преди 3 месеца в доброволното почистване на София, когато извозващата фирма не обслужваше кварталите адекватно?
Дето се вика една добра и организирана домакиня, как го изтърпя този промеждутък във времето........))))
Всъщност, точно тогава, беше проявено истинско гражданско съзнание и съпричастност. Да, хората активно се включиха.
Виж целия пост
# 501
 И моето семейство, наред с всички хора, активно събираше буклук и помагаше. Помогна и компанията, в която работя - с коли и чували.
Може пък да не сме си толкова различни домакините и не-домакините, като опре до ценностна система....!
Виж целия пост
# 502
Моля ви, бОклук! Предпочитам базова грамотност пред изрядно подреден дом.
Виж целия пост
# 503
А пред претенциите и позите на интелектуално и духовно  превъзходство?
Виж целия пост
# 504
Ами тя е знак за обективно интелектуално и духовно превъзходство, n'est-ce pas?
Виж целия пост
# 505
В контекста на последните мнения и коментари е разминаване…
Виж целия пост
# 506
Лллее-л-ееее)))))
Ох ще се преместя да почета за ползите от кератина.....
Виж целия пост
# 507
Креатин, не кератин.

Аз не съм се включвала в пи ар съпорта на некадърния кмет, нито бих.

Плащам данък смет и това ми дава право на адекватно сметоизвозване. Няма да върша работата на нефелния градоначалник.
Виж целия пост
# 508
Това, че плащате, но не изисквате отчет за това как се изразходва плаеното от Вас като данъци, мако казано е - имАли сте пари- дали сте ги)))) И така 30 години))))))

Дето се вика не е много ок за бюджета на домакинстото, което си е като да управляващ малка фирма, както имаше изказване))))))
Виж целия пост
# 509
Напротив, напротив! Срещу парите ми, имХМЕ адекватно сметоизвозване, почистване около контейнерите и нула проблем с боклук. Това е според моите разбирания честна сделка. Плащаш и получаваш качествена услуга. Така БЕШЕ.
Сега все едно живея в гето. А съм в елитен квартал. С един репортаж от бтв тази сутрин, а утре - бнт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия