Ето това са задачите от изпитите миналата година:
https://uacg.bg/uploads/files/predishni-kampanii/2025/%D0%A0%D0% … B5%201%202025.pdf
https://uacg.bg/uploads/files/predishni-kampanii/2025/%D0%A0%D0% … B5%202%202025.pdf
https://uacg.bg/uploads/files/predishni-kampanii/2025/%D0%A0%D0% … B5%203%202025.pdf
От тази година, не са качени все още.
Ако ви трябват контакти на школа, мога да препоръчам.
Много ти благодаря! Ще питам брат ми, ако е решила твърдо - ще питам за препоръки за школа, да. Но също и за математиката - понеже е само с общообразователната математика... та и там вероятно ще ѝ трябват уроци, на практика за цялата допълнителна математика - едва ли сама ще се справи като за изпит? То не е като да няма кого да пита за помощ, ама не е като да се преподава последователно от истински педагог... или може да стане?
svetlaem, няма ли да е с много нисък коефициент ДЗИ от обща подготовка само?
ston, на Джензито в профила се появява директно оценката от предварителния изпит в СУ...
Марти, не може ли да ги разменя (местата) все още - щом кампанията по регистриране не е завършила?.. Горещо препоръчвам да се допита до някого, който има естествен интелект и може да разбере смисъла на понятието "интересно". Дълбоко се съмнявам, че статистиката е по-интересна... Не изключвам вероятността да е полезна за повече странични и/или касателни области, но "интересна" категорично не би било сред първите думи, които биха ми хрумнали за описание... Поне аз в "интересно" бих включила теория на графите, на множествата, може би дори на числата, на вероятностите (статистиката е само касателна там, и не непременно в цялост)... не знам - многомерна геометрия, но определено не статистика като такава. Е, това е въпрос на лично виждане, вероятно истинските математици биха определили други дялове като "интересни", но отново - едва ли мнозина ще са онези, които да видят вълшебство в статистиката.

Чета ви и се вълнувам и аз, заедно с вас

