ДВАНАДЕСЕТИ клас 2025/2026 - Тема 5

  • 14 401
  • 293
# 285
Какво, какво, за участие във второ класиране се депозира диплома? А ако искат да участват в 2 университета едновременно?
Ако и двата университета искат дипломата, няма да може.
Виж целия пост
# 286
Yellow, а няма ли възможност за повторно явяване на психото?
А военно училище не ви ли е вариант?
Много различни поприща от полицията са другите университети.
Виж целия пост
# 287
Аууу, благодаря че повдигнахте въпроса и писахте. Мисля че това ще промени значително стратегията на набора. Той е писал по 3 желания в 3 университета и е решил каквото и да стане, да чака второ класиране и в трите, като в гимназията един вид. Ще го питам дали си е проверил правилниците.
Благодаря още веднъж ❤
Виж целия пост
# 288
Не, няма вариант за повторно явяване.
Много е трудно в Академията на МВР, защото няма кой да те подготви.
За военно не сме мислили, но сигурно и сроковете са изтекли.
Виж целия пост
# 289
Aз и дъщеря ми определено проспахме нещо. Второто й желание беше Изкуствен интелект на български език. Оказа се, че е необходимо освен математика да има и тест по английски език или сертификат. Какво сме гледали, бяхме останали с впечатление, че само за специалност Изкуствен интелект, която е с обучение на английски се изисква тест по английски. Когато тръгнахме да подаваме документи видяхме, че не можем да изберем тази специалност без оценка по английски език. Надяваме се, че ще я приемат по първо желание и няма да съжалява, че сме проспали необходимостта от английски.
Аз писах за това тук,в темата преди месеци-на нас ни се случи миналата година и моето звънна в учебен отдел-можеше да се приложи и ДЗИ ае или сертификат /моето ги имаше и двете/,но за да продължи с подаването трябваше да се внесе още една такса.Нямам идея тест до кога е можело да се държи.
Виж целия пост
# 290
Не, няма вариант за повторно явяване.
Много е трудно в Академията на МВР, защото няма кой да те подготви.
За военно не сме мислили, но сигурно и сроковете са изтекли.
Това в Търново е до петък, военноморското е до края на месеца, военновъздушното не съм го гледала.
Виж целия пост
# 291
Aз и дъщеря ми определено проспахме нещо. Второто й желание беше Изкуствен интелект на български език. Оказа се, че е необходимо освен математика да има и тест по английски език или сертификат. Какво сме гледали, бяхме останали с впечатление, че само за специалност Изкуствен интелект, която е с обучение на английски се изисква тест по английски. Когато тръгнахме да подаваме документи видяхме, че не можем да изберем тази специалност без оценка по английски език. Надяваме се, че ще я приемат по първо желание и няма да съжалява, че сме проспали необходимостта от английски.
Аз писах за това тук,в темата преди месеци-на нас ни се случи миналата година и моето звънна в учебен отдел-можеше да се приложи и ДЗИ ае или сертификат /моето ги имаше и двете/,но за да продължи с подаването трябваше да се внесе още една такса.Нямам идея тест до кога е можело да се държи.
Добре, а как те спира системата на ТУ?
Сертификатите и дипломата трябва да се качат като един файл ?!
Виж целия пост
# 292
Не ти приема докато не платиш още една такса-на моето ДЗИ ае си беше в дипломата.
За да положиш тест по ае плащаш още един изпит,ако ползваш ДЗИ ае или сертификат пак си плащаш,за да можеш да го ползваш.На моето ИСИИ на бг му беше първо желание,това и учи -завърши 1 курс вече и то доста успешно.
Виж целия пост
# 293
Yellow flower не може ли ако е толкова уверен, че това иска, да пропусне една година и през това време да понатрупа опит, а току виж и контакти с хора, които са минали теста. Военно ми се струва доста различно от полицейско... Може психология?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия