Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 16 693
  • 650
# 645
Моите впечатления от  свободните мъже 45+, с професия, спортуващи, но без крайности, с деца от предишна връзка (които в 99% от случаите живеят с майка си) са, че искат домакиня и слугиня, съгласна да живее с тях, да ги чака да се приберат от отговорната им работа, да изслуша драмите, да предостави топла храна и секс, и да си легнат най-късно в 23 часа. Нямат особено желание за кино, театър, концерт, за пътуване поне веднъж в месеца, за съвместни курсове, занимания и тн. след приключване на периода на свалки и впечатляване на дамата.
С една дума - чички, маскиращи мързела си под концепцията за семейството и домашен уют.
Виж целия пост
# 646
Zigizagi, аз пак да попитам нещо, което една друга потребителка не ми отговори. Тези свободните мъже 45+ къде в картинката на живеещи с дама до 40 г примерно, виждат нейното дете? Или те търсят "стари моми"?
Виж целия пост
# 647
Колко хубаво лъсва, че е доста трудно да се намери правилния партньор на ++ години. То деца, то възрастови предпочитания, то да не се "минем", Ама секса ли или дружбата първо...

И за двамата е важно как приемат децата на другия. Или няма да заживяват заедно, просто забавление, почивка, и това е... Може би полигамия? Wink
Виж целия пост
# 648
Е как - при баща му, баба му, О, ама то вече е на 16 години, какво ще го гледаш толкова, я го остави само.
Или - ама как така ще готвиш на 20 годишна студентка ( която се е прибрала в родния град), я по-добре ела на мен сготви.

Истински случки са това, директни цитати.
Виж целия пост
# 649
Аз мисля, че се коментира разлика във възрастта излизаща от рамките на приемливото.  
В негативен аспект, имам предвид.

Иначе няколко години е нормално, аз също винаги съм предпочитала мъже, които ме превъзхождат във възрастта.
И в едни определени параметри ме превъзхождат.

Иначе с днешна дата мъж без пари кой го интересува, освен мама, не знам.



Иначе намирам за абсурдно да не се приемат и обичат децата на партньора.
Изобщо, по-принцип.
Да, децата са ревниви, себични, арогантни често, когато става дума за нов партньор.
Изпитват страхове и имат своите резерви, но затова са деца.
И не мисля, че някой себеуважаващ се човек, без значение от пола, би приел да бъде отхвърлено детето му.
Виж целия пост
# 650
Моите впечатления от  свободните мъже 45+, с професия, спортуващи, но без крайности, с деца от предишна връзка (които в 99% от случаите живеят с майка си) са, че искат домакиня и слугиня, съгласна да живее с тях, да ги чака да се приберат от отговорната им работа, да изслуша драмите, да предостави топла храна и секс, и да си легнат най-късно в 23 часа. Нямат особено желание за кино, театър, концерт, за пътуване поне веднъж в месеца, за съвместни курсове, занимания и тн. след приключване на периода на свалки и впечатляване на дамата.
С една дума - чички, маскиращи мързела си под концепцията за семейството и домашен уют.

Това според мен не е въпрос на възраст, нито на мързел, а на вкус. На мен също са ми писнали и кино (непоносимо силен звук, все разни екшъни от които ми е писнало), и театър (напъните на нашите театри да предлагат модерни трактовки ме отказаха окончателно) и концерти. А за пътуване всеки месец смятам, че е изморително и досадно. Изобщо не я разбирам тази мания по пътуванията - бутаници, чакане, закъснели полети, неудобни хотели и накрая прехвалените забележителности са пълно разочарование от тълпи туристи. А съвместните курсове защо да са задължителни? Тя ходи на народни танци, той на бокс примерно. Даже на фитнес да ходят  заедно, то заедното им е само пътуването, защото тренират различно. Та аз чичка ли съм щом мисля така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия