Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 14 481
  • 587
# 330
Малко тъжно ми се вижда човек на 18 - 19 години вместо да е влюбен, да мечтае, да се вълнува и т. н., да опипва лели. Или ако е момиче, да я опипват чичовци. И после защо не били вече романтични хората. С такъв старт, направо серенади под балкона ще изнася после на любимото момиче. 🙂
Всичко това минава в графата "житейски опит".
Може да е изненадващо, може дори да ти отвори очите.
Виж целия пост
# 331
Имам чувството, че тези жени, които с такава погнуса говорят за 50 годишните жени, сами себе си не харесват и имат ниско мнение за себе си… След това приравняват всички по себе си приемайки, че друго освен разплути, сбабени и затлъстяли наборки няма.
Между другото 20 годишните, които искат каки да се научат и търсят обожанието им,  после като станат на 50 отиват при 20-30 годишните мацки,  там и им го смачкват фасона, защото младите жени са с големи претенции и режат лесно.  После като им посинее задника започват да търсят наборка, да не иска да ражда, да му пасвала по- добре на лайфстайла ( лежането на дивана)  и да не го кара да се чувства стар.
Виж целия пост
# 332
В България жените са страшни мизогинисти. Ама най-страшните. Мразят себе си, мразят другите жени, особено разведените жени, мразят и света, който би бил след развода. Според тях, най-правилно е след развода да се заключим в килия в манастир и да не виждаме мъже никога, никога.
Да да ама неее.
Виж целия пост
# 333
Забелязах този начин на мислене у мъжете в приложенията. Ни среща, ни вечеря - идвай у нас да се е....
Е толкова ниско не мога да падна!
Сега разбирам, че най-вероятно точно за това отворих тази тема за запознанствата след 50г. Мислят ни за:  Лесна плячка. Бита карта. Готови на всичко. Почти изпуснали последния влак. Зажаднели за секс. Тъжни и самотни. Вие бихте дописали още епитети навярно.

Ама да си мислят каквото щат, бре Joy Защо жените трябва да се ангажират с мислите и мнението на мъжете? Вместо със собствените си, които в случая би трябвало да са нещо като, "в леглото ми има младо, потентно лъвче, и се чувствам страхотно". Едва ли дъртият мъж си мисли, "глей тая малката колко е изпаднала, та се мята на дядо си". Мислите на въпросния младок са си за него и пак за него е тъжно, ако са такива.
Виж целия пост
# 334
Ми не знам дали е точно резервирано за България това поведение, но ето дъщеря ми например на 8, често ми напомня че съм стара и че не можело да съм с млад мъж.
Обаче вече на два пъти вижда, че някакви имат интерес, и тя все иска да ми вземе радостта от това че някой ми е засвидетелствал внимание. Защо тоя бяс да се чувствам нехаресвана? Завижда вниманието ли, какво ли?

Един пресен пример имам - Бад Бъни ходеше с Манкенката на Кардашиян (забравих и името), тя уж супер модел , уж 26 годишна, отиват на някакъв мач, появи се Ким сестра в ложата където бяха. Ким е минимум 44 годишна с дупара и къси краченца и майка на 3 деца ( според БГ стандартите - трагична партия!!!!). Бад Бъни не спря да я налазва, а манекенката дето му се водеше гадже стоя сама през цялото време и и беше некомфортно. Що? Щото зависи, колко си готина като човек, а не колко си млада и висока.
Виж целия пост
# 335
В България жените са страшни мизогинисти. Ама най-страшните. Мразят себе си, мразят другите жени, особено разведените жени, мразят и света, който би бил след развода. Според тях, най-правилно е след развода да се заключим в килия в манастир и да не виждаме мъже никога, никога.
Да да ама неее.
Роки, точно в този момент с това мнение отлично се вписа там където сложи всички БГ жени. Предполагам си разочарована от приятелки, съседки, колежки, но чак от всички жени, едва ли. Малко пресоли манджата.

Всеки да си организира личния живот както намери за добре, приказки така или иначе винаги ще има. 
====
Примадона, не го знам къв е тоя Бад Бъни, ама голям мизерник излиза да е от преразказа ти.
Виж целия пост
# 336
Седя си тук в килията на манастира и ви чета и се моля само оня с вафлите да не дойде. И понеже сте разбирачки и сте напред с материала, искам да попитам нещо съвсем сериозно. Днес намерих снимка на непознат плешив мъж с очила в галерията си. Гол до кръста, изедника! Не съм чатила с никой. Прегледах си спама - нищо. Че и като най-нова ми излиза. Как е възможно това? Не е някой модел да съм нещо, видиш ли, киризила. Обикновен мъж населфен. Отгде се е пръкнало това?
Виж целия пост
# 337
Групов чат?
Виж целия пост
# 338
Само служебни имам такива и колегите не се пускат по монокини.
Виж целия пост
# 339
Нов начин за запознанства след 50 г (той, не ти)? 😂😂😂
Виж целия пост
# 340
Скрит текст:
Ми не знам дали е точно резервирано за България това поведение, но ето дъщеря ми например на 8, често ми напомня че съм стара и че не можело да съм с млад мъж.
Обаче вече на два пъти вижда, че някакви имат интерес, и тя все иска да ми вземе радостта от това че някой ми е засвидетелствал внимание. Защо тоя бяс да се чувствам нехаресвана? Завижда вниманието ли, какво ли?

Един пресен пример имам - Бад Бъни ходеше с Манкенката на Кардашиян (забравих и името), тя уж супер модел , уж 26 годишна, отиват на някакъв мач, появи се Ким сестра в ложата където бяха. Ким е минимум 44 годишна с дупара и къси краченца и майка на 3 деца ( според БГ стандартите - трагична партия!!!!). Бад Бъни не спря да я налазва, а манекенката дето му се водеше гадже стоя сама през цялото време и и беше некомфортно. Що? Щото зависи, колко си готина като човек, а не колко си млада и висока.
Отговорът е в подчертаното. Ако 45 годишната изглежда добре, the sky is the limit. Една жена е на толкова, на колкото изглежда. Средностатистическата американска 45г повлекана едва ли я заглеждат толкова млади латиноси, освен като ходещ паспорт, може би. 

А дъщеря ти не завижда, а показва вроден страх от изоставяне. И аз бях такава като малка. Ако вземеш, че се събереш с младока, може да родиш друго бебе и няма да има ресурси за нея.
Виж целия пост
# 341
За тези които не познават Бад Бъни - най новия култов изпълнител на Америките… не е мой тип, но е милионер и всички тийн-ки го искат, може да си има която си пожелае. Защо ходи при каките завалията, българските закостенели мозъци не разбират.
Виж целия пост
# 342
Бе знам го тоя, бе. И мен ме е свалял, дето съм дебела и разплута. Майтап, де. Ама наистина е противен, та не знам Кардашанките ще успеят ли да се скарат за него.Joy Че и дърт, на цели 32.
Виж целия пост
# 343
Защо ходи при каките завалията, българските закостенели мозъци не разбират.
Не ходи при всякакви каки. При вашите закони не ме учудва, че не ще тийнки. Като нищо ще го обрулят в съда задето ги ощипал, погледнал накриво или осакатил психически.
Виж целия пост
# 344
Какво беше казала дъртата парантия за 19 годишния младеж? "Не знае какво да прави, но го прави цяла нощ"

Ето и нагледно - https://www.youtube.com/shorts/L41KIZEhiqc
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия