Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 12 517
  • 561
# 510
Имам две познати, които родиха след 50 г. Не знам на колко са татковците.

Сега, виждам обаче някакъв парадокс при Анонимната. Мъжът иска деца, но не бърза да ги има. Тя не иска деца, но бърза.

За да не го изпусне този обещаващ ерген, ако вярно пък се е засилил да има деца Simple Smile
Виж целия пост
# 511
За никъде не бързам, особено пък за деца, хич не съм преритала даже. Просто мразя да ме мотаят. Нещо не съм се  изразила правилно май, докато правя сто неща и пиша едновременно. Човекът го поставя като нещо важно за него. В същото време не бърза да помисли и заяви, колко точно сериозно приема нещата между вас, мотка се, чуди се. И заявява, че има време пред себе си. Аз просто се чудя колко време заслужава да се отдели на подобно моткане, на конкретната възраст. В смисъл, не диря да имам деца, но сериозен и свестен партньор - защо не. Така дано е по-ясно.
Виж целия пост
# 512
Не е ясно, защото ти пак не казваш какво искаш конкретно - да заживеете заедно, да те представи на всички свои приятели, да се тагне като обвързан в социалните мрежи, да ти даде пръстен, да си изтрие приложенията за запознанства или?
Теб защо те дразни, че казва, че има време пред себе си? Смяташ, че това значи, че смята, че ще намери някоя по-добра от теб ли?
Виж целия пост
# 513
Тоя 50 годишния с децата само си прави вятър на устата според мен. А може и точно това да цели - да държи Анонимната в напрежение и да си има сигурна вратичка за бягство като не му изнесе. И оправдание пред себе си и следващите: "ами ето защо съм сам и нямам още деца. Аз много исках, ама те ме излъгаха."
По същия начин един другар ме държа така мен преди години във вакуум. Малко нещо някой да му накриви или да изляза с някаква оферта и се почва: "Оф, аз не знам ти какво мислиш, ама тук не се търпи - колегите лоши, майка и татко - използвачи, бившата - луда, детето не учи, та мисля да си хващам багажа за Норвегия." И тва човек на 40 и кусур. И накрая ми писна и го натирих. Ауу, ама той мислел да ми предлага, видиш ли, ама първо да се разведял, че от жал към бившата не го сторил. Боже, рекох си, какъв добър човек, пък да не ми каже, че на хартия е женен. Тц,тц,тц...И познайте какво. Норвегия е още мираж, а той си мухласва тук, жертва на роднини и близки. Тъй че, съвети за първа среща - хубаво. Минава по мед и масло, но после, какво правим после? Какво искаме после? Добре е някак си да е ясно.
Виж целия пост
# 514
А защо те дразни биг Сити? Той прави същото като рокстар но е много по-методичен и аналитичен.
Ти пък! Как да ме дразни? Самотен и объркан човечец дето не съзнава какви ги плещи. И мисли, че всички са така. Не ме дразни. Мисля, че има нужда от жена и от помощ.
Не бих нарекла методичен човек, който ту разправя, че е прекратил четиригодишната си връзка, преди да се е превърнала в бреме, ту други неща.

Пък историята на анонимната участничка издиша почти толкова.

Еliff, цитат в цитата в другия цитат... Очите ме заболяха.
Виж целия пост
# 515
А защо те дразни биг Сити? Той прави същото като рокстар но е много по-методичен и аналитичен.
Ти пък! Как да ме дразни? Самотен и объркан човечец дето не съзнава какви ги плещи. И мисли, че всички са така. Не ме дразни. Мисля, че има нужда от жена и от помощ.
Не бих нарекла методичен човек, който ту разправя, че е прекратил четиригодишната си връзка, преди да се е превърнала в бреме, ту други неща.

Пък историята на анонимната участничка издиша почти толкова.

Еliff, цитат в цитата в другия цитат... Очите ме заболяха.

Искаш ли следващия път да се обърнеш директно към мен когато започнеш трета част на моя психопрофил?  Явно те влече.
Виж целия пост
# 516
Анонимна, ти не искаш деца, но си се разбързала да раждаш на 45 от някакъв, който едва познаваш, защото той ти бил казал, че искал деца!
Много странен казус, наистина прилича на пързалка.
Виж целия пост
# 517
Е, отговарям на въпроса му, недей подскача.
Да ти кажа някои отдавна щъкаме по тоя форум. И четем сега, чели сме обаче и преди. Wink И ти отдавна дращиш тук. Общо взето винаги си в тая точка с четиригодишната връзка. Травма ли нещо не знам ама не е хубаво да се гъбаркаш с хората.

Babri, каква "анонимна"...
Виж целия пост
# 518
Според мен с 50 -сет годишния ерген няма да имате бъдеще, ни деца, ни съжителство. Единствено може да се виждате спорадично, ако на дамата така и изнася.
Ако искате партньор, продължавайте да търсите, този не иска да има жена, добре си му е сам. Ако ви искаше, щеше да прави нещо по въпроса.
Не казвам, че човекът е лош, просто му изнася да не прави нищо с живота си, да не поема никакви ангажименти. Има си такива хора, не пречат, но и не помагат. Така им минава целия живот. Обаче не стават за връзка.
Виж целия пост
# 519
Е, отговарям на въпроса му, недей подскача.
Да ти кажа някои отдавна щъкаме по тоя форум. И четем сега, чели сме обаче и преди. Wink И ти отдавна дращиш тук. Общо взето винаги си в тая точка с четиригодишната връзка. Травма ли нещо не знам ама не е хубаво да се гъбаркаш с хората.

Аз не бих си позволил да правя квалификации по твой адрес, колкото и да не съм съгласен с мненията ти. Разбираш ли за какво елементарно възпитание ти намеквам?
Виж целия пост
# 520

Ох, Анонимен било, ама нали жена пише, аз реших, че трябва да е Анонимна Laughing
Виж целия пост
# 521
А ти не разбра ли аз за какво ти намеквам с това "някои отдавна сме по тоя форум"? Не се превземай.
Виж целия пост
# 522
BigCity, какъв интерес предизвика заглавието на темата в теб, че да решиш да пишеш така активно в нея,  при положение, че таргетът ти не е жени на 50+, с 20+ години брак, изостанали от развитието на сексуалните практики?
Виж целия пост
# 523
BigCity, какъв интерес предизвика заглавието на темата в теб, че да решиш да пишеш така активно в нея,  при положение, че таргетът ти не е жени на 50+, с 20+ години брак, изостанали от развитието на сексуалните практики?

Откъде знаеш какъв е таргета ми и какво общо има той? Много сте интересни.

От академичен интерес пиша в тази тема. Доволна ли си?
Виж целия пост
# 524
А ти не разбра ли аз за какво ти намеквам с това "някои отдавна сме по тоя форум"? Не се превземай.

Хаха, не се усетих. Имам предположения коя е потребителката, но понеже май пише и с ника си, не съм съвсем сигурна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия