Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 13 741
  • 605
# 585
Черна станция изобщо нямах предвид, че може да е фейк видеото, просто съм го забелязала и при жени,които познавам,че в лицата по можеш да им дадеш годините докато в тяло лъжат и младеят доста.
Виж целия пост
# 586
Зимата почти случайно попаднах на едно парти, тип ресторант с дансинг, за 60+.
Всички участващи /около 50-60 броя/ ме сложиха в малкия си джоб! Танци, латино, хорА - рипат като млади агнета.
Аз танцувах два пъти по 3-4 песни и това беше.
Виж целия пост
# 587
Лъвица, нямам никакви претенции да ме задоволява визуално бабката, танцуваща с разголени бедра и лице като на Учителя Йода от Star Wars.

Да е жива и здрава женицата, няма как да се кефя баба ми да играе така.

Просто не ми е приятно, отблъсква ме. Нека е здрава и подвижна, не за такъв танц, да ходи с приятелки в планината, не знам. Грозно видео...
Виж целия пост
# 588
Ти, нещо за бог ли се имаш? И твоето изказване е супер грозно. А, пусни една снимка да те видим колко си хубав. Видео с танци няма нужда....
Мен ме отблъскват хора като теб. Ти за какъв се имаш?
Виж целия пост
# 589
Ти имаш ли представа от право на коментар и равноправно третиране? Нямам снимка и видео в ютуб, първо, второ не парадирам да танцувам, трето не съм длъжен да пускан нищо, което не желая. Имаш ли капацитет да схванеш това?
Виж целия пост
# 590
Твоят капацитет стига само до стегнаги баджаци....но ти едва ли имаш такива 😀
Виж целия пост
# 591
Не е така, харесвам и хубаво ду*е Simple Smile
Виж целия пост
# 592
И намираш ли тези две 'качества' при дами над 50?
Виж целия пост
# 593
Ето малко бабешки баджаци и дупета, директно от Бразилия:

 https://youtu.be/bIB4PcfH-pI?is=rFhCVnXIVWrYvPyk

А сега да видим на кого ще му се повдига....
Виж целия пост
# 594
Ти, нещо за бог ли се имаш? И твоето изказване е супер грозно. А, пусни една снимка да те видим колко си хубав. Видео с танци няма нужда....
Мен ме отблъскват хора като теб. Ти за какъв се имаш?

За какъвто и да се има човека, не се излага за 2 минути тик-ток слава и не вярвам да си изкарва парите с показност.
Можете да спорите колкото искате кой какъв е, но факт - старостта не разкрасява никого. А естетиката не е субективното ви виждане, има обективни критерии какво е красиво, и то поне от 2500 години насам. Древногръцките статуи са все на млади, здрави тела. От мъдрите старци има само бюстове.
Нямам нищо против старата баба да си танцува, въпроса е в показността и в масовото разпространение на тази показност.
Прав е човека - грозно е, няма нужда да се разпространява, за да могат някои лицемерно да се изтъкнат като толерантни.
Виж целия пост
# 595
По-лошо е някои да се покажат като душевно бедни, но вие вече го направихте. Спечелихте ли нещо за себе си като нарекохте жената "бабичка"? По-млади, по-умни или какви по станахте,
Виж целия пост
# 596
Никакви не сме станали, просто имаме чувство за естетика, която ценим, а вие цените толерантността повече от истината.
Какво е лошо и какво е добро е оценка, която ще бъде направено от поколенията след нас, та оценката на моментното ви настроение не е меродавна.
Виж целия пост
# 597
Чувството за естетика включва да обиждаш? От позицията на човек с физика на гръцки бог ли?
Пуснете си снимки по бански да ви видим големите естети.😀
Виж целия пост
# 598
Ето малко бабешки баджаци и дупета, директно от Бразилия:

 https://youtu.be/bIB4PcfH-pI?is=rFhCVnXIVWrYvPyk

А сега да видим на кого ще му се повдига....

Тук няма 80 годишни, слава Богу! За тях да не се излагат и да не изглеждат гротескно го казвам.

Апропо - толерантността не е само да се приемат бабички да танцуват, а най-вече да се приема независимо мнение на други хора.
Виж целия пост
# 599
Давам ви безплатен съвет за запознанство - почвате работа в МВР-"Документи за самоличност" и дебнете за харен мъж. Видите ли му личната карта , вече няма тайни за вас. Wink

Ай, ше черпите.   Bowtie
Твоят съвет е слаба ракия пред моя. Още преди колко назад страници писах: с прахосмукачка от няколко хилки и право у тях. Това, което можеш да научиш от дома му, в никоя лична карта на го пише.
Другият начин да проникнеш в нечий дом легално е под форма на инкасатор, преброител или друга архаична професия.
===
Някой беше писал за срещи на випуска, наскоро бях и аз. Нищо лошо не мога да кажа от нея за мъжете около 50-те. Добре си изглеждаха, с малки изключения. Чак за 35-40 годишни мацки не могат да се класират, но за 40+ стават. Проблемът при такъв формат е, че си се усещаме като аверчета.
===
Оставете бабите. Вчера си дойдох от летния Лондон. Важно е, че е летен, защото всичко живо ходи с оскъдни дрешки. Обаче ужасТ, казвам ви. Може би 2/3 от младите жени са  дебели - то не са задници, едни едри бутове, не ти е работа. Обаче ходят с къси полички, панталонки, голи кореми...  Направо се ужасихме с половинката .
Ето, че ЧС също е застъпник на естетиката, нейната и на мъжа й.
Само че в топло време е нормално дрехите да са по-оскъдни, някои от тия разголени даже и на плаж ходят Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия