Осмокласници 2025/2026 - тема 5 предваканционна

  • 2 047
  • 47
# 45
От както гледа световното по футбол е един ухилен, разговорлив и любовен. Пу-пу. Може би защото не ходя да го ръчкам да учи, не му слагам лимит на устройства вечер и го захранвам с чипс и пуканки за мачовете. Днес гледам играе една игра, в която събираш и редиш книги по едни полици. Обясни ми, че го успокоявала.
Още седмица и 2 дена и ваканция.
Виж целия пост
# 46
...Може би защото не ходя да го ръчкам да учи, не му слагам лимит на устройства вечер и го захранвам с чипс и пуканки за мачовете. ...

Това е формулата навсякъде Grinning
Виж целия пост
# 47
Аз мисля да включа най-накрая в употреба дните по домашни причини, тази година е ползвал само един ден младежа Wink утре връщат учебниците, вторник вечер сме на мюзикъл семейно и в сряда ще го оставя да се наспи. Тази седмица би трябвало да ги оформят окончателно, така че на 29.06 ще си остане вкъщи също -  и това ще е. Пристигнаха му днес книгите за лятното четене и му ги подредих на бюрото, да се подсеща. На фона на миналите година това лято ще е по-сериозно четенето... само ще трябва да търся друг вариант на "Евгений Онегин", че този, който поръчах (на Пан) явно не е с добър превод.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия