Ebag и други онлайн сурермаркети.

  • 537
  • 16
# 15
На мен ми е удобно , понеже рядко имам кеш ,особено пък дребни. Като тегля , все са по едри банкноти. ( 20 / 50 € ). Ще взема и аз да попитам следващия път,но има логика. На бакшиша по карта да има данъци и такси. Този в кеш е в сивия сектор ( пресилено казано ) и няма данъци.
Виж целия пост
# 16
И аз плащам с карта и така оставям бакшиш.
През Glovo съм поръчвала от Casa Vino, че чаках гости, изключително бърза и коректна доставка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия