Не че ми пука де, но на хората би трябвало да им пука

. От страна на бабата, на детето не му дремеше.
. Разбрах, че по природните науки масово се е писало шестици на килограм -освен на преписвачи, и на такива, на които "им трябва", но цяла година един учебник не са отворили и на контролните оценките са ,меко казано, далеч от отлични. А това са 3 предмета (учителката е една). Отделно, докато на нас на проекти пишат 4 , щото не ползва платени програми , а и аз не помагам, на другите там са писали шестички. По някои предмети сме с еднакви оценки с други деца, накрая на щерка 5, на другото 6. И накрая излиза,че дъщеря ми,дето сигурно е единствената в класа,която отваря всеки ден учебници и учи, ще е с абсурдно нисък успех. По всичко са й взели по малко и са я закръглили надолу, единствено по бел и мат просто са и написали заслуженото. Ама ако някой беше посмял да не й пише отличен по тези предмети, щях да анулирам оценките. Криво ми стана, признавам. Тя никак не е бележкарка и си е ок, но просто не е честно. Като отидем на раздаването на дипломите, ако има такова, смятам сериозно да си поговоря с учителите, че да ми олекне. Когато имаш критерии, бъди обективен. Не може щото на някой майка му ти звъни всеки ден, да подаряваш оценки, а по други да плюеш. На последните родителски само мрън мрън, че била разпиляна щерката, а тези момчета,дето учебник не отварят и едвам изкарват с преписване 4 на тестове, накрая наградени с 6. Ей за това не ги харесвам учителите,защото клякат на всеки наглец с претенции , и си го изкарват на скромните деца. Не ми трябват тия оценки, но много ме заболя как сме с еднакъв успех като средняците. Ега ти и тъпотията. И най-голямата преписвачка ще е с плакет за пълен отличник , а тя плюе и псува всички учители зад гърба им, а моето глупаво хайванче и ги обича, на всичкото отгоре, и не дава една дума да издумам срещу тях . 

Препоръчани теми