Колко внимание обръщате на водата, която пиете всеки ден?

  • 2 546
  • 275
# 270
Уау или казано на нашенски - леле малеееееее! Този уред е невероятен, страхотен, удивителен, възхитителен........ Прочетох няколко пъти представянето му тук в темата, както и отзивите на потребителката Three Eyed Raven и изгледах многократно каченото от нея клипче. Ами честно да си кажа, този уред не може и не трябва да бъде изполван само на едно определено място. Той е задължителен както за вкъщи, така и за работното място. Идеален и за летуванията, стига да има възможност за транспортирането му без да се уврежда и да може да се включи в електричеството.
Виж целия пост
# 271
Бих използвала системата вкъщи, където пием много вода. Също така, с удоволствие бих носила уреда, когато пътуваме.
Виж целия пост
# 272
Бих я използвал у дома, защото ми се струва най-практично решение за ежедневна употреба и за по-качествена питейна вода.
Виж целия пост
# 273
Опитвам се да пия минимум 2 литра вода на ден. Качеството на водата, която пия е от голямо значение за мен. Точно в момента съм в процес на проучване каква система би била най-добра за нас. Водата от водопровода и тази в тубите от пластмаса, не ме устройват. Бих искала чиста, алкална и без микропластмаса вода. С удоволствие бкх използвала системата в домакинството си.
Виж целия пост
# 274
Къде бихте използвали подобен тип система за пречистване на вода – у дома, в офиса, в каравана, на къмпинг или на друго място?
На всяко от изброените места, но като се има в предвид, че на къмпинг и каравана по-скоро не ходим, то основното ползване би било вкъщи, за да има постоянно пречистена вода за цялото семейство.
Виж целия пост
# 275
Бих използвала системата за пречистване на водата вкъщи. Пия доста вода, а сега в топлото време, разбира се, повече. В работата сме на минерална вода. Би било хубаво и там да има такава система.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия