⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 59*

  • 280
  • 33
# 15






Виж целия пост
# 16


Виж целия пост
# 17






Виж целия пост
# 18
Виж целия пост
# 19
Здравейте, момичета!


  "Да спрем надпреварата с времето,
да откъснем стръкче росна билка,
да се усмихнем на Слънцето и
заредени с енергия да извървим
пътя до края на годината."

Честит Еньовден! 
Нека болестите са далеч от Вас, а здравето никога да не Ви напуска!


Еньовден

"Еньовден е денят, в който тревите лекуват, росата носи благословия, а слънцето ни дарява с най-силната си светлина. На този ден вярваме, че природата шепне тайни – за здраве, за любов, за сила.
На Еньовден нека всеки открие своята билка. Днес билките лекуват не само тялото, а и душата. Ако не ги намерите на полето, потърсете ги в сърцето си. Промяната винаги започва оттам!"


Виж целия пост
# 20


Виж целия пост
# 21
Разходката ни край морето продължава:







Виж целия пост
# 22
Подгрявам с мелба.

Виж целия пост
# 23
Лелеее , тази Мелба няма изяждане. Много готино и красиво и привлекателно изглежда.  😋😋🤤😍👌
Виж целия пост
# 24
Седмични Козанчета. Wink




Виж целия пост
# 25
Ахх, този г-н Йит, ще го изям заедно със сладоледа, какъвто ми е сладък.
Диди, благодаря много!

Виж целия пост
# 26
Обаче наистина много ме ядосват ,че казват нещо 720 качество за ХД просто падам.
Виж целия пост
# 27








Виж целия пост
# 28
Изглежда е на мода да ги снимат по потници. ;д Heart



И Озанче се появи днеска ми е ден.

Виж целия пост
# 29
Ето го и маминият сладкиш по потник:







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия