Случи ми се нещо странно - 32 тема

  • 421
  • 2
Добре дошли в тема - 32.
Продължаваме със странностите, които ни заобикалят и вълнуват.

Предишни теми:
 -31 https://m.bg-mamma.com/?topic=1739270
- 30 https://m.bg-mamma.com/?topic=1686435
Виж целия пост
# 1
В продължение на дискусията от миналата тема,на погребението на ММ ,докато ридаех безутешно в главата ми зазвуча песен на Рики е повери,която той ми свиреше на синтезатора и която много харесвам.
После в първете месеци ,когато буквално не ми се живееше живот без него,втезапно в главата ми нахлуваше припева на песента на Графа-Ако има рай. Намерих я в ю туб,за да я чуя цялата и разбрах посланието,толкова точно е разказано в песента.
Виж целия пост
# 2
Едно интересно видео: Как се променя Ин и Ян при различна честота на въртене. ПРЕДУПРЕЖДАВАМ, някои чувствителни натури могат да се почувстват дискомфортно.
https://youtube.com/shorts/ee_f9pg0bZw?is=-ESFDz949VozLKdY
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия