Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 16 395
  • 309
# 45
Обяд - панирани кашкавал и сирене, а вечеря - леща....Естествено със салата....
Виж целия пост
# 46
Вечеря - пиле с гъби, лук и сос Бешамел, картофена салата, торта с праскови
Виж целия пост
# 47
за вечеря-пържена трицона със зелева и шопска салата естествено и биричка за десерт сладолед
Виж целия пост
# 48
Рибена супа, кебапчета със доматена салата, десерт- овесени ядки със стафиди, ягоди и семена в кисело мляко.
Виж целия пост
# 49
днес-пържени картофи поляти с чеснов сос и карначета пекнати на парти грила. Салата шопска
Виж целия пост
# 50
Пилешки бутчета запечени с пресни картофки / дребни- много ги обичам/ , овчарска салата
Виж целия пост
# 51
Канелони със спанак и сирене;  булгур с гъби на фурна. Така както го подкарах ще готвя пак чак в неделя Crazy
Виж целия пост
# 52
Вчера - пържени картофки и шопска салата, а вечерта бяхме на гости. Днес нямам никаква идея какво да бъде.... newsm78
Виж целия пост
# 53
Днес няма да се готви  newsm44 Мъжо е командировка
Виж целия пост
# 54
Закуската е готова мързеливки.За обяд ще взема филе от хек и ще видя по коя рецепта от форума ще я приготвя ,картофена салата и домати и краставици .За вечеря ще мисля newsm78
Виж целия пост
# 55
Цял ден на макарони ????А как точно ще ги приготвиш като закуска или като спагети ??? newsm78Абе Ани във вашето семейство гледам май сте големи фенове на макарони, кус кус , попара ..... Winkкус кус , попара, макарони  ... Joy Joy Joy
Joy това правя за закуска на детето, аз такива неща не мога да ям. А оня ден писах само макарони, щото обяда му го вземам от кухнята, а аз май карах на сладолед.
Виж целия пост
# 56
вчера - попара и за вечеря зелена салата, сутринта мъжете излязоха да закусват навън, а аз ще мисля за по нататък....
Виж целия пост
# 57
вчера - попара и за вечеря зелена салата, сутринта мъжете излязоха да закусват навън, а аз ще мисля за по нататък....
Maлиииииии аз ако вечерям само една гола зелена салатка или пък карам цял ден на едно сладоледче направо мъ пиши умряла от глад ... ooooh!Как го правите този номер идея си нямам ??? newsm78Изобщо ли не огладняваш бе Ани ?Такива диети просто не мога да си позволя .....
Виж целия пост
# 58
     А за довечера ще има към това и сладолед/замразява се в момента/
Виж целия пост
# 59
Снощи: омлет с пресен лук.
Днес:
закуска - макарони със сирене
обяд - принцеси с кайма и таратор
вечеря - супа топчета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия