Клуб на многодетните родители - Пълна къща (6)

  • 14 255
  • 329
# 300
Маминка - поздравлениа за работата!   bouquet

Сега ето линк към идеята за бъдещ сайт на клуб пълна къша http://www.shalomdev.com/palna_ka6ta/
вече ще мога да поработя по него- казвайте - какво мислите

Чакааааааааааааааам!
Виж целия пост
# 301
Харесва ми идеята за сайта! Искам да кажа - харесва ми, как изглежда!
Казвай какво да помагам за текстовете или каквото друго има!

Мисля, че този клуб Лейдис е ето тук:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=2cec47ab176ab8616782637be1bedb … amp;Map57_28.y=88
Който има телефон на Маминка, моля да я попита дали е там и дали ще донесе тениските там!  Joy Да не отидем на друго място!
Като гледам пак, може и на следващото кръстовище да е! Сега ще потърся сайт!
Виж целия пост
# 302
радеток , сайта е страхотен  Heart Eyes   bouquet

Чудесна работа, благодаря ти!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 303
Ето сайта и картата
http://www.lady-bg.com/contacts.htm
Маминке, включи се!
Виж целия пост
# 304
Ами ако можеш с текстовете-давай ако са идеи-също
Виж целия пост
# 305
СуперТеди, там и точно този е детския клуб Лейди  Peace   bouquet

Момичета, намира се срещу спирката на 280, ако се придвижвате от Студентски град към центъра, и точно пред вас, като слизате от автобус 280 по посока Студентски град.

Който иска, ще му дам и телефона си.
Виж целия пост
# 306
    Супер си Радеток!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
    За идеите,постепенно ще дойдат,в процес на развитието на дейноста ни,ще се развива и тази прекрасна страничка!БРАВО!!!
Виж целия пост
# 307
радеток, много е хубав проекта.
Аз не знам какво още да предложа. Може би с времето ще се дообогати  Grinning
Най - много ми харесва, че е такъв шарен. Лъха на жизнерадост и оптимизъм.
Виж целия пост
# 308
радеток, много е хубав проекта.
Аз не знам какво още да предложа. Може би с времето ще се дообогати  Grinning
Най - много ми харесва, че е такъв шарен. Лъха на жизнерадост и оптимизъм.
Peace
Виж целия пост
# 309
Браво Раде, супер е! Успех по-нататък!   bouquet
Виж целия пост
# 310
Ами ок - оставям го засега така - като понапълним тези теми ще мислим други. Ако все пак ви дойде нещо на ум - пишете!
Виж целия пост
# 311
Здравейте и от мен Hug

Идеята за сайта е фантастична!Трябва ни сайт, защото сме много и ще ставаме все повече Peace

За срещата утре мисля, че ще успея да дойда, много ми е удобно мястото, дано приключа с ангажиментите по-раничко и мина поне да се запознаем, че около 17:30 ще трябва да прибирам децата от детска и от ясла.

Приятен ден на всички и до утре   bouquet
Виж целия пост
# 312
Ама прити, нали за това го правим в заведение с детски кът, за да може да се идва с децата!
Виж целия пост
# 313
Мами, здравейте!

Току що се обадих до Лейди и ги изнудих  Mr. Green да запазят отвън 2 маси, за да сме сигурни, че ще има къде да седнем.
Нямали такава практика да резервират маси отвън, но...склониха  Wink
Предложиха ми вътре в сладкарницата, но аз отказах - надявам се времето да е хубаво, а и вътре по принцип масите са повече и винаги има свободни, ако времето не е нубаво или пък решите да сме вътре  Wink.

Та за утре, защото може и да закъснея мъничко (по това време обикновено кърмя бебето), заповядайте на резервираните маси  Grinning

До скоро виждане!  Hug
Виж целия пост
# 314
Ех, тази Маминка...  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия