Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 900
  • 3 306
# 1 830
Аз не съм си легнала.
Имаме гости. Хъркат.
Чува се. Какво да правя?

Отивай и ти на гости.
Остави ги да си хъркат.
Бъди добра и гостоприемна.
Виж целия пост
# 1 831
Сички ли си легнАхте бре? newsm78 Shocked

Шшшшшът,тихо,спотайвай се!
Не виждаш ли офертата по-горе  Mr. Green

Ааа, ма тя тая оферта си е за Никито бре-кво мъ засяга мен Whistling
Виж целия пост
# 1 832
Сички ли си легнАхте бре? newsm78 Shocked

Шшшшшът,тихо,спотайвай се!
Не виждаш ли офертата по-горе  Mr. Green

Ааа, ма тя тая оферта си е за Никито бре-кво мъ засяга мен Whistling

Глей ся кво направИ.
Разбуди народа.
И стреснА младите  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 833
Е, как да цъкам,  не са в моята стая.
Чудя се защо мъжът ми изчезна някъде.
Виж целия пост
# 1 834
Е, как да цъкам,  не са в моята стая.
Чудя се защо мъжът ми изчезна някъде.


Прочел е и е оценил правилно съветите ми.
Може би...
Виж целия пост
# 1 835


Глей ся кво направИ.
Разбуди народа.
И стреснА младите  Mr. Green

Кои МЛАДИ newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 1 836
Аз затова спя спокойно, щото съм сама! Flutter
Виж целия пост
# 1 837
Сладки сънища Flutter
Виж целия пост
# 1 838


Глей ся кво направИ.
Разбуди народа.
И стреснА младите  Mr. Green

Кои МЛАДИ newsm78 Mr. Green

Момче с кОнче,
дЗвездно момиче,
символ от ПаррИж,
метЪл,руска водка.... Mr. Green
Виж целия пост
# 1 839
Е, как да цъкам,  не са в моята стая.
Чудя се защо мъжът ми изчезна някъде.

Цъкай по-силно де Wink
Виж целия пост
# 1 840
АРЕ, Ве! Не се ли изпоприбрахре? Никито, дай та сръгам, брат, понадига ми се масата от хър-пър! Joy
Виж целия пост
# 1 841
Малко ретро
Виж целия пост
# 1 842
Остайхте ме тука с двама скрити Crossing Arms Безсрамие! АЛОУ, СКРИШНИТЕ, ИЧ НЕ МИ СЕ МИШКУВАЙТЕ ТАМ! ША ВИ НАМЕРИМ, ША ВИ ПОЦВИЛИИИМ! БАСИИИ, НЕ ОБИЧАМ СКРИТИ! На обидените- честито!
Виж целия пост
# 1 843
Да живеят 90те

Конче-не тропкай нервно с копитца-ей ме на(аз съм от скритите,да знайш Wink Hug)
Виж целия пост
# 1 844
Точно ти ли, ПуХИИИ?! Heart Eyes Давай сипи нещо, че ожаднях Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия