Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 908
  • 3 306
# 465
А па я да се поФаля че си зех изпито с 5-тица  bowuu

Айде, честитооооооооооо  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 466
Той е в сърцето ми. на почетно място....  Whistling
днес казвал ли съм ти , че те любя?! Heart Eyes
Още не!  Whistling Това брои ли се???  Flutter
Виж целия пост
# 467
Аз съм в готварска и чистаческа треска днес, Минето ще ми идва на гости и се старая от два дни  Mr. Green  Mr. Green 

А ма оууууууууууууууууууууу чшшшшшшшшшшшшшш,
кой те кара да чистиш ма оуууууууууууу


Не сам ручкала от 10 дни,
ама ич ми не дреме дали имаш прах или не  Mr. Green

Я да не сам Уиндзорската принцеса моуууууууууууу
ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 468
Бонбониерка честито   bouquet, Ша почерпиш нали?

О, Синеоч, ризата е от мен  Hug


Добре щом е подарък не отказвам. Hug
Виж целия пост
# 469
Оооооооо Кроасания.  bouquet Hug Heart Eyes хелоууууууу

Здрастиииии,  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Как си, душичка Simple Smile

Бонбониера, честито!!

Руске, какви са тез любови тук????
Виж целия пост
# 470
Олеле, ще пукна от скука и ми се спи... Чудя се каква поразия да измисля в офиса...
Специално за теб:

Виж целия пост
# 471
Кроасания, добре съм и ми е домъчняло за теб. Hug Heart Eyes  bouquet


Руске а за мен?
Виж целия пост
# 472
Оуууууууууу Кросич  Hug

Бонбонееее - БРАВО НА МОМИЧЕТО!!!!! (и на Котана де  Wink)

Теоооооооооооооооо  Hug Hug Hug
Не не си отивай  Praynig
Виж целия пост
# 473
....
Руске, какви са тез любови тук????

За любовта разстоянието не е пречка ...  Crazy


За теб- в събота...  Laughing
Виж целия пост
# 474

Я да не сам Уиндзорската принцеса моуууууууууууу [/b] ooooh! ooooh! ooooh!


Споко, оставила съм тук-там по нещо, да не е много лъсссссс  Mr. Green

Кроасания, как така ни навести?  Laughing Че разбереш де е убавото  Mr. Green

Виж целия пост
# 475
Я па тая!!!  ooooh! Къде отиваш ма???  newsm78 На ски?  Whistling

Не ма, да ловя баракуди, на дупка, в Хималаите! Mr. Green
Нъл каза, че давало! Whistling

Ай глей си работата! smile3534
Виж целия пост
# 476
Руска, благодаря, маргаритите са ми любимите цветя. Надявам се скоро да те видя Wink

Синеочка, на тебе ти пращам букет от целувки и гъделички Simple Smile

Мина, съкровище, как сте мадам  Heart Eyes

Лео,   chef Съвсем чинно си копирам аз вашите рецепти с все снимки и експериментирам Simple Smile Тук-таме импровизирам Simple Smile

Жадна съм да ви видя!!! Всички!!!
Виж целия пост
# 477

Теоооооооооооооооо  Hug Hug Hug
Не не си отивай  Praynig

Оооооо, Минееееееее!!!! Hug   bouquet Hug    bouquet Hug    bouquet

Не мое, тия ме вземаха на мезе!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 478
Я па тая!!!  ooooh! Къде отиваш ма???  newsm78 На ски?  Whistling

Не ма, да ловя баракуди, на дупка, в Хималаите! Mr. Green
Нъл каза, че давало! Whistling
 
Чей да тъ светна нещо...
...аз докът чакам да клъвне правя по едно- две шускания по Хималайските писти....  Whistling
Виж целия пост
# 479

Теоооооооооооооооо  Hug Hug Hug
Не не си отивай  Praynig

Оооооо, Минееееееее!!!! Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

Не мое, тия ме вземаха на мезе!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Мило Тео
ти за мен си ОСНОВНО ястие и десертче  Hug Hug Hug

Кви мезета бееееееееее   #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия