Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 895
  • 3 306
# 660
ай дън съ убиждаме ся...- нямам нищо общо с тоз род музиканти! китаржия , басов , расов жребецо ако искаш ме наречи , ама басист недей , моля
  сори  JoyБасовия ама тъй се притесних за търкала ,че виж направо ти смених фейса   love001
таркал няма да има , шото Руска си я взимам с мене...и ше одим да съ любим качествено далеч от сеирджийски погледи!

 А така, кАжи им го!!!  Whistling
Разбрахте ли, брееееееее!!!  Crossing Arms
Аре, разотивайте се вече....  bye bye bye
Виж целия пост
# 661
Ко да си мисля?
Ако се озоря - ще пусна батко  Mr. Green

Абе...къде е батко?  newsm78
  батко ти и той ли има каска като твоята  newsm78 дека е той ,я го дай насам
Виж целия пост
# 662
Яааа, батко е тукааа!
Руске, беж!
Виж целия пост
# 663
а злорадата тео ,
ше прави пак скреч нео
Виж целия пост
# 664
Чао, не моем ви мислим, как ша съ оправяте, след резюмето напрао се уплашиф!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 665
Батко има по-големи цици от кака  Thinking
Виж целия пост
# 666
таркал няма да има , шото Руска си я взимам с мене...и ше одим да съ любим качествено далеч от сеирджийски погледи! Аз отначало като й съ усуквах на дивата котка - тя са напрай на недостъпна , а ся кат съ залубих вечи са сети мара да съ побара...
Ко, ко ко ми говориш?
Кой - аз?
На ущипана казваш съм се правила,а?
Кога?
Аз?
Нема такиви филми Crossing Arms
Виж целия пост
# 667
Рускеее, обявявам мир!
Мани , остъй го тоз Басовия - и теб ща избачка кат мени Hug
Виж целия пост
# 668
Яааа, батко е тукааа!
Руске, беж!
Въх!!! Как се оплашиииииииииххххх!!!  ooooh!
Лелеееее, разтреперих се от страх...  Crazy
Виж целия пост
# 669
Батко има по-големи цици от кака  Thinking
И по-дълъг от на Басовия Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 670
Ко, ко ко ми говориш?
Кой - аз?
На ущипана казваш съм се правила,а?
Кога?
Аз?
Нема такиви филми Crossing Arms
да те върна с месец назад във времето и да ти покажа темата със "сървайвър" , а?! Толкуз тъ чаках , а ти мъ пусна на пързалката...

Рускеее, обявявам мир!
Мани , остъй го тоз Басовия - и теб ща избачка кат мени Hug
и глей ся ква си озлобена ...  ама не ме брига , шото с Руска  любовта ни е несломима и не поддава на семпли интриги!
Виж целия пост
# 671
Батко има по-големи цици от кака  Thinking
rotfImbo rotfImbo newsm10 rotfImao
Виж целия пост
# 672
а злорадата тео ,
ше прави пак скреч нео

Не мъ мисли ти мене, питай Вейдърица, кво съм й пратила. Размера има значение!!!! Е са ме утрепа вече, аре чао!!!! Mr. Green Joy Joy
Виж целия пост
# 673
Рускеее, обявявам мир!
Мани , остъй го тоз Басовия - и теб ща избачка кат мени Hug

Стара рибарка като мен не кълве на тез въдици....  Whistling
Виж целия пост
# 674
Яааа, батко е тукааа!
Руске, беж!
Въх!!! Как се оплашиииииииииххххх!!!  ooooh!
Лелеееее, разтреперих се от страх...  Crazy

Кажи , кажи, недей да те е срам, че си се и подмокрила  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия