Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 890
  • 3 306
# 615
 Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 616
   еее беее Руске ай недей ни взема всичките мъже,дръж сега Басовия ,Стоенча за назе #Cussing out

Ми тя устата й голема кат на баракуда, иска сички мъже да налапа! Mr. Green
После ний сме били такиви онакива, а? Нъл тъй ,Теофилио мила?  Hug
Виж целия пост
# 617

Оооооо, на тва съм най-добра! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 618
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Виж целия пост
# 619
   еее беее Руске ай недей ни взема всичките мъже,дръж сега Басовия ,Стоенча за назе #Cussing out

Ми тя устата й голема кат на баракуда, иска сички мъже да налапа! Mr. Green
   с таз уста " на баракуда" те сигурно сами тичат натам
Виж целия пост
# 620
Ай стига свири беее! Ненасвирила се такваз!
Не ти ли дават да свириш у вас, че тук си ми се разсвирила  #Cussing out
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 621
   еее беее Руске ай недей ни взема всичките мъже,дръж сега Басовия ,Стоенча за назе #Cussing out

Ми тя устата й голема кат на баракуда, иска сички мъже да налапа! Mr. Green
После ний сме били такиви онакива, а? Нъл тъй ,Теофилио мила?  Hug

Ох на кака, получи ли си Ф-то, аре бегай, че немой та мислим. Специална селекция съм ти пратила, изпробвано!!!!! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 622
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!
Виж целия пост
# 623
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Ще се сетиш ти...
Виж целия пост
# 624
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!
Лажеш птицооооооооооооооооооооооо!!!!
Виж целия пост
# 625
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!
аз друо си помислих..., нъл съ сещаш , че аз или свиря първа цигулка или вобще не свиря...
Виж целия пост
# 626
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Ще се сетиш ти...

Ей, нема ми говорите зад гърба, ей!!!  #Cussing out
Виж целия пост
# 627
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!

Оф, мамооооо, ма Руске, той много чуфстфителен тоз твоя мари, глей го, ни съ бори за теб ич. Shocked
Виж целия пост
# 628
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!
Подписвам се с две ръце под това изказване, тя Руска почти девствена  Laughing
Виж целия пост
# 629
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!
аз друо си помислих..., нъл съ сещаш , че аз или свиря първа цигулка или вобще не свиря...

Ти нъл немаше дзвук, кви цигулки, кви 5 лв.? Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия