Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 5 част

  • 35 871
  • 454
# 120
благодаря, ketri
регистрирах се в сайта, но много неща не са ясни за мен
не бързам, затова предпочитам лично да си я видя и пипна панамата Laughing

например, какво значи  14ct  5,5Pts
колко квадратчета са не ми е ясно, за да знам дали ще ми стигне?
Виж целия пост
# 121
а кой начин на пращане е най-добър
за тук:
http://www.goblenite.com/index.htm?act=n_introduction
Виж целия пост
# 122
а кой начин на пращане е най-добър
за тук:
http://www.goblenite.com/index.htm?act=n_introduction
Аз съм плащала само с наложен платеж Peace.
И да те питам що не вземеш да се регистрираш и тук?
Виж целия пост
# 123
Бебешок, казах го в добрия смисъл на думата, защото всички са много отзивчиви и когато потърсим нещо направо ни заливат със схеми. Така за всички има по нещо.   bouquet
Виж целия пост
# 124
XS, това не е началната страница. гледай в средата на страницата има бутон Скачать, натисни го  Wink
Lilivan, тази панама е неразграфена. има 5,4 дупки на сантиметър
Виж целия пост
# 125
Многократно натисках "скачат" и ми излиза "файлът не може да се отвори". Явно не съм от най-оправните Confused Confused Confused
Виж целия пост
# 126
бебешок, точно съм в размишления от снощи дали да ги свалям.
ето ти линка, къде има доста от тях.
spinki, не винаги е точно така Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Manzhelka, от сайтове за кончета на Всевиждаща открих цветовете на мишката с розовите цветя, ако се сещаш..... http://photo.163.com/photos/angela--mm/68177393/1876521757/
Виж целия пост
# 128
kita 99 благодаря. Аз мисля да си ги сваля. Хубавки са Simple Smile Пък и ти свали си ги. Да си ги имаш. Пък когато решиш ще ги ушиеш Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Момичета това някъде да сте го срещали?  Thinking Пуснато е в заявките в другия форум и много ми хареса, но никой не се обади!  Tired  Пишеше че е на "Златно руно" и се казвал "Пробуждане"!  Laughing

Виж целия пост
# 130
Ех, два дена ме нямаше и вие вече сте изписали 7 страници, тцтцтцт. Браво!
Аз поне успях да пошия два дена, но не беше достатъчно  Confused
Виж целия пост
# 131
Здравче, ей тука има два голи мъжа на последните няколко страници, а тука има още един, ама пусто ни един не е твоя. Joy

А тук и тук има още от тия контурните булки, дето ги шихте наскоро.
Виж целия пост
# 132
 Despina благодаря, ама цък!

Cry Cry Cry И аз един мъж да си харесам.................  Laughing Laughing  Mr. Green
Виж целия пост
# 133
Здравейте. редовно ви шпионирам Laughing, а сега се нуждая от вашето сьдействие. Взе ми окото*Старият  ов4арник*, може ли някой да ми каже от коя фирма да си го порь4ам или да ми изпрати схемата. Предварително благодарско Simple Smile
Виж целия пост
# 134
Ще ме простите надявам се за мързела ми, но дирейки на Здравчето мъжа /голият де, някой да не си помисли нещо друго Simple Smile/ Попаднах на списание Рико, мисля, че за него се говореше в края на предишната тема, има 10-тина броя/.
Пускам линк, на последната страница има и албуми със схеми
Ето тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия