Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 5 част

  • 35 870
  • 454
# 330
Всички са на най-обикновената! Ситна! Де да знам коя?  newsm78 С нея ми ги продават!  Hug Всички изброени са 1:1, а "Ковачницата" е с Пупетс!  Mr. Green

И исках да ви кажа, че вчера довърших "Св.Мина" и днес ми се случи нещо много хубаво- моя много добра приятелка след много трудно забременяване и трудна бременост, стана МАМА!  newsm32 Незнам защо, но си ги свързвам тези неща!  Hug И на всичкото отгоре детенце ще е адаш на моето- Мартин! Та и аз да почерпя!  Drunk
Виж целия пост
# 331
Момичета исках да ви питам, някой има ли натюрморт с музикални инструменти, по-точно цигулка. Шие ми се нещо подобно.
Мога да ти предложа ето тези:
     

Първият е на Вервако.
Виж целия пост
# 332
 Здравка79q
браво на мамите  bouquet и Бог да ви пази,
дечицата още-повече!

ема нищо вярно,
аз например съм бродирала 2 пъти Йерусалимската Богородица
и тя много ми е помогнала
зависи и с какво чувство я бродираш
(между другото, много е трудна)
Виж целия пост
# 333
не "ема нищо вярно",  Laughing
а
"има нещо вярно",  в това, което казваш за иконата
сори #2gunfire
Виж целия пост
# 334
Момичета исках да ви питам, някой има ли натюрморт с музикални инструменти, по-точно цигулка. Шие ми се нещо подобно.
Мога да ти предложа ето тези:
     

Първият е на Вервако.

Много хубави неща, можеш ли да ми изпратиш схеми, ако не съм много нахална Blush Praynig.
Виж целия пост
# 335
Здравка честито!

Аз да покажа какво довърших миналата седмица / още не са прани и гладени / , но спрямо това което вие сте направили съм мнооого назад...
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2932204
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2932205
отделни са миниатюрите, мисля в коридора да ги сложа.

Аз  мислех да поръчвам от http://www.goblenite.com/ панама цветна и конци затова питах колко метра е DMC , ми то много по-скъпо излиза. В Бургас са по 80 ст.
И понеже децата са болни и не мога да изляза да си купя конци за феята, започнах един на Vervaco / Лятно време / . Нагласих си пак конците пък каквото стане.
Това е отпред http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2932206, а това задната страна http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2932207
Може ли да си кажете мнението , моля, моля...струва ми се малко рехаво , дали защото стягам повече или понеже до сега все на кръстчета съм шила, или може би от конците? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 336
eliss,
каква е тази панама, на която шиеш?
Виж целия пост
# 337


отделни са миниатюрите, мисля в коридора да ги сложа.


Какви миниатюри имаш? И аз мислех някои неща да сложа в коридора, но не знам дали е подходщо, как да ги разположа и се чудя какво да е  newsm78
Виж целия пост
# 338
Здравче,много се радвам за приятелката ти ,много здраве и щастие им желая,на нея и малкия Марти. Hug
А на теб новия гоблен"Св.Мина" само радостни мигове да ти носи.
Виж целия пост
# 339
а в този склад с евтините конци има ли панама?
Виж целия пост
# 340
Марулке, моля те, дай ми e-mail. Ако си ми давала преди, то пуста главица го е затрила нейде... Blush

...Mоже ли да си кажете мнението , моля, моля...струва ми се малко рехаво , дали защото стягам повече или понеже до сега все на кръстчета съм шила, или може би от конците? Rolling Eyes
Първо да си кажа, че мнението ми може да не се приема като фактор. Хареса ми, трудно мога да кажа обаче от снимката дали е рехаво. Не ми се стори такова. Дали стягаш трябва да си го определиш ти. А с какви конци бродираш? Да не би усещането ти да е продиктувано от некачествени конци?
Виж целия пост
# 341
eliss,
каква е тази панама, на която шиеш?
Обикновенна, българска, но е ситничка.
Марулке, моля те, дай ми e-mail. Ако си ми давала преди, то пуста главица го е затрила нейде... Blush

...Mоже ли да си кажете мнението , моля, моля...струва ми се малко рехаво , дали защото стягам повече или понеже до сега все на кръстчета съм шила, или може би от конците? Rolling Eyes
Първо да си кажа, че мнението ми може да не се приема като фактор. Хареса ми, трудно мога да кажа обаче от снимката дали е рехаво. Не ми се стори такова. Дали стягаш трябва да си го определиш ти. А с какви конци бродираш? Да не би усещането ти да е продиктувано от некачествени конци?
Конците са българското  мулине. Не можах да изчакам да си взема DMC, затова и каквото стане.  Crazy По снимките вашите гоблени по-плътни стават.



отделни са миниатюрите, мисля в коридора да ги сложа.


Какви миниатюри имаш? И аз мислех някои неща да сложа в коридора, но не знам дали е подходщо, как да ги разположа и се чудя какво да е  newsm78

Предимно цветя, те са серии , по 3 или 4. Вече не помня от къде съм ги събирала. Може да ти пратя схеми на мейла. Тези мисля да не им слагам стандартна рамка, а да ги направя с картон само като паспарту. Ще потърся нещо да им сложа отгоре - по-твърдо найлонче, като това което ползват за ламиниране....нещо средно между пластмаса и найлон...ама, че обяснение направих. hahaha
Виж целия пост
# 342
Марулке, моля те, дай ми e-mail. Ако си ми давала преди, то пуста главица го е затрила нейде... Blush


Ето maruli4@abv.bg или silva4ka@yahoo.com
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 343


отделни са миниатюрите, мисля в коридора да ги сложа.


Какви миниатюри имаш? И аз мислех някои неща да сложа в коридора, но не знам дали е подходщо, как да ги разположа и се чудя какво да е  newsm78

Предимно цветя, те са серии , по 3 или 4. Вече не помня от къде съм ги събирала. Може да ти пратя схеми на мейла. Тези мисля да не им слагам стандартна рамка, а да ги направя с картон само като паспарту. Ще потърся нещо да им сложа отгоре - по-твърдо найлонче, като това което ползват за ламиниране....нещо средно между пластмаса и найлон...ама, че обяснение направих. hahaha

Сещам се за какво говориш. И аз правя миниатюри цветя. Ще ти изпратя мейл на лични за схемите, ако може   bouquet
Къде ще ги рамкираш?
Виж целия пост
# 344
Ketri миличка бях се сетила да те питам, твоя чаршаф/"Пътят към църквата"/ по принцип 1:4 ли се шие?  Thinking И дали има детайли 1:1?  newsm78 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия