Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 5 част

  • 35 853
  • 454
# 225
грешчица:)
няма смисъм да утежнявам страницата с излишни снимки
Виж целия пост
# 226
Хипатия за "Коне на водопой", а не "Коне в реката"!  Peace
Виж целия пост
# 227
да му с е не види,все коне са:)
Грешката е моя.
На другите имам само оригиналната схема
Виж целия пост
# 228
Нищо де ,здраве да е Peace
Виж целия пост
# 229
Тия конци Любица май са много добре законспирирани или аз нещко на правя както трябва. Не ги намирам в нета, освен в един италиански сайт, за продажба на консумативи за бродиране. А помня че преди години бях намерила сайта на фирмата, но този път ударих на камък.
Виж целия пост
# 230
те са хърватски.
Произвежда ги фирмата Unitas
Еtо линк към сайта им
http://www.unitas.hr/proizvodi/konaczavezenje/KONACzaVEZENJE.htm
Виж целия пост
# 231
Да аз знам че са Хърватски, но явно не съм търсила както трябва, защото на Унитас ми вадеше някакъв Джон Унитас. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Хипатия, добра фейо, а имали някъде конвертор на тези конци към ДМС?
Виж целия пост
# 232
няма начин да няма,но за сега не съм намерила:)
Ще потърся из хърватските и сръбски сайтове и форуми за гоблени.
В руските едва ли има след като при тях конците не са познати кой знае колко.
Виж целия пост
# 233
Момичета,а как да видя изображението на гоблена,без да го тегля?! newsm78  от този сайт :http://dump.ru
А преди време,някой беше споменал за гоблени,които се шият с луминисцентни конци Thinking....дали може да ми кажете сайт или каталог (или поне марка) на тези конци и гоблени? Praynig
Ползотворен ден на всички !  bouquet
Виж целия пост
# 234
като чукнеш  на линка ти излиза таблчка с 2 опции-запиши - и отвори.маркираш отвори и му даваш ок Peace
Виж целия пост
# 235
Момичета,а как да видя изображението на гоблена,без да го тегля?! newsm78  от този сайт :http://dump.ru
А преди време,някой беше споменал за гоблени,които се шият с луминисцентни конци Thinking....дали може да ми кажете сайт или каталог (или поне марка) на тези конци и гоблени? Praynig
Ползотворен ден на всички !  bouquet
неоновите гоблени и конци съм ги виждала само в ибей, но излиза към 20 евро 6 чилета, различни цветове и няколко схеми  Rolling Eyes по-късно ще изровя линка  Peace
моя е грешката, тези комплекти с метални конци, не с неонови. neonowi konci ima tuk
http://www.sambina.de/s_garn_farben.htm
Виж целия пост
# 236
Момичета, да ви питам какво мислите за схемите в xsd формат, които се отварят с Патерн мейкъра. Аз харесах сайтовете на едно момиче от форума на гоблените и взех и си свалих няколко, но като ги отворих, това което е на тези схеми въобще не прилича на оригинала. Сякаш цветовете са по-малко, а и изглеждат много различни. Дали нещо на мен ми се струва или наистина е така?
Виж целия пост
# 237
дай някоя схема да видим
Виж целия пост
# 238
Тук
От този линк ги свалих, особено тия, които са сборни всичките са в този формат и на мен ми се струват като бледо подобие на оригинала.
Виж целия пост
# 239
Момичета и аз съм навита на вариянта за закупуване на едро на конци, но за момента няма да окомплектовам нищо, за да ушия тези които залежават.  Hug А за тези конци Любица нищо не съм чувала, но ще се ослушвам.  Peace
Здравка79 ти с кои бод шиеш, че от една комплектовка изкарваш 4, с гобленовия бод с който отзад гоблена изглежда както лицето или отзад е на чертички? (ано съм го обяснила добре Wink )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия