Някъде четох, че не е бил съвсем наред горкия човек. В нашия квартал имаме един комшия, който е отразснал сирак. Добряк е, когато види децата ни навън винаги им купува по нещо. Въпреки това съм казала да не взимат нищо и да не се мотаят при него. Когато мине покрай нас, възрастните, винаги се спира. Говори си с нас, винаги има много какво да каже. Добродушен е, но не схваща всичко, което му се казва. Радва се на вниманието като малко дете. Понякога се заседява повече при нас.
Мисълта ми е, не знам жертвата какъв е бил, но ако е бил сходен човек на този, той дори не би разбрал че момичето е младо. В смисъл, нашият комшия търси внимание дори и от децата, говори си с тях и е щастлив ако някой му каже две думи. Та, не знам убития Георги дали не е бил в сходно положение.
Много много ми стана мъчно за горкия човек. За съжаление не знам що за хора би извършила подобно нещо (визирам агитката 17 годишни).









