Слънце грее и припича, а ДЕКЕМВРИ с бебета към нази тича!

  • 13 687
  • 287
# 255
Аааа, Валката, какви са тия дразнещи снимки, дето пускаш? По бански, шапки, моренце, вълнички... Ех!  Wink Относно корема - споко, има време да дебелеем, ти си си съвсем добре, изобщо не виждам вече да имаш корем...

Ееее, ама защо сега ми разби илюзията, че ми личи Cry Аз нямам търпение да стане голям и само се пъча и питам мъжлето дали личи, че съм бременна, ама той естествено само да му се махна от главата ме лъже, че ми личи Twisted Evil Като кила съм вече с 2 отгоре и то защото наблягам на тестените неща.
Виж целия пост
# 256
Благодаря ви   bouquet
Тортата е от сладкарница Романс - Симеоново. Излезе много добра цена и беше много вкусна - можеш сам да си избереш какъв да е пълнежа. Нашата е Японска торта   chef
Кумата ми е в 8мия месец, живот и здраве докъм 20 юни я чакаме да роди мъж Hug Направо съм впечатлена от нея, през цялото време се усмихваше, танцува доста и останаха чак докъм 1 през нощта
Виж целия пост
# 257
честито, Ита, много весели моменти и живот пълен с интересни приключения, много да се обичате и декември още един прекрасен член на хубавото ви семейство
Виж целия пост
# 258
Честито г-жа Цекова - дълъг и щастлив брачен живот ви пожелавам   bouquet
Честито и добре дошли на новите мами!

При мен днес положението е ужасно. Кръвното ми е паднало на 80 на 50 и едвам гледам. Ей сега се прибрах от работа и след малко мисля да си легна и чак утре сутринта да стана.

Моля ви кажете как и къде да си запиша час за Мазнейкова. Мернах някъде, че работи в МД, но на сайта им няма написано нейно приемно време.И трябва ли да обясня, че е специално за нухална транслуценция?
Виж целия пост
# 259
И аз си качих снимка на коремчето  Embarassed Правихме я миналата сряда, което значи 8ма седмица... valkata78 снимката ти е супер, много ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 260
Ита - Честито и от мен   bouquet Ох, като те гледам колко си хубава нещо пак се размечтах за сватби Simple Smile Моята беше миналия август..ех, супер беше Simple Smile един от най-хубавите моменти в живота ми Simple Smile Сега живот и здраве ще дочакаме още по-хубав - малко, сладко бебче Simple Smile

Аз днес сутринта ходих до лабораторията да си пусна изследвания и сега не ме свърта просто - само мисля дали резултатите ще са ок.. голяма съм бъзла. Ще трябва да устискам някак до края на работния ден и после ще ида да си ги взема. Добре, че стават за един ден, че иначе не знам как щях да издържа. Момичета, вие мислите ли да си пускате изследвания за токсоплазмоза? Аз мислех днес да свърша и това, но се оказа, че в лабораторията на Вита не го правят това изследване и сега се чудя къде да ида. Имате ли идеи?

Виж целия пост
# 261
Ита , честито и да сте много щастливи, а през декември най-хубавия подарък   bouquet

Добре дошли на новите бременлийки, лека и безпроблемна до края  Hug
Виж целия пост
# 262
Токсоплазмозата е единственото изследване, което съм си правила досега. Направих го веднага след като разбрах, че съм бременна, не исках да рискувам с котаранчо вкъщи  Naughty За щастие всичко е наред и доктора каза, че спокойно можем да продължим да си го гледаме, само друг да му чисти тоалетната  Wink
Кръв ми взеха в Дженерали-Закрила, но изследването е правено в лаборатории Кандиларов. Дано съм ти от полза  Hug
Виж целия пост
# 263
Ита честито и от мен ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ДЪЛЪГ СЕМЕЕН ЖИВОТ   bouquet
 Добре дошли и на новите попълнения  Wink
Виж целия пост
# 264
peoopi не каза как е минало при доктора, но сигурно всичко е наред.  Hug
Виж целия пост
# 265
Благодаря ти, Ита Simple Smile Ще ида до лаборатория Кандиларов Simple Smile
Виж целия пост
# 266
замислих се и аз за този хемоглобин, преди да забременея ми е бил 13.4, а преди 2 седмици е паднал на 12.4, като долната граница го дават да е 12. вървя към дъното и аз. за черния дроб е вярно. на кучето като малко му давахме черен дроб поради същата причина и сега понякога. ще взема да си чопна от неговата паничка Simple Smile


Черния дроб е ОК за хемоглобина, но е от леко забранените храни за бременни - поради високото количество на витамин А, който се съдържа в черния дроб. Поради тази причина и разните там пастети не са добра идея. Наблегни на листните зеленчуци.
Виж целия пост
# 267
Ита, честито и от мен! Щастлив семеен живот ти пожелавам!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 268
В никакъв случай няма са си покажа сега корема,защото ще помислите,че съм поне в седмия месец hahaha
Виж целия пост
# 269
Бреййй, че хубави младоженци  Grinning
Желая ви много здраве, щастие, дълъг семеен живот и мнооого сладки дечица  newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия