Вадене на мъдрец...

  • 1 168 225
  • 4 365
# 615
Моят личен стоматолог и хирург е Ради Венков. Вадих си мъдреца, такъв сложен като твоя Wink, много съм си доволна. Другите не ги познавам, нека другите да кажат Simple Smile

Успех и леко преминаване през мъдрецоваденето Wink
Виж целия пост
# 616
И моя мъдрец го извади д-р Ради Венков.
Препоръча ми го desideskata   bouquet
Виж целия пост
# 617
Благодаря ви,момичета  bouquet
Разбирам,че сте доволни от д-р Венков.

Аз направо умирам от страх като чета за какво става дума, ама ще се изтърпи, няма как.
На мъжа ми миналата година д-р Събов му слага имплант и като знам какво беше 1 седмица след това Cry Но пък сега е много щастлив с новия си зъб Laughing

Хубав ден от мен Hug
Виж целия пост
# 618
Шани благодаря за отговора  Hug
Днес ми извадиха единия мъдрец  Laughing
Излезна от раз, а ме готвеха за операция  Laughing
Както и да е...отпусна ме упойката и не ме боли. Всъщност болката е търпима, докато е растял повече ме е болял. Имам още един за вадене  ама вече съм гърмян заек, та знам какво ме очаква.  Laughing
Имам въпрос (може да е много детински... ама...) при поставяне на упойката сменят ли се иглите или се дезинфектират  Tired Имам чувството, че ми поставиха упойката през машинка и сега се чудя дали на всички пациенти се поставя с една и съща игла   Rolling Eyes Някой може ли технологично да ми обясни процеса.  Laughing Какво става с "празнотата" след изваждане на мъдреца. Не зараства ли? Не се ли пълни с храна, как се чисти това място? Знам, че тези въпроси трябваше да ги задам на лекаря, но бях много изплашена та забравих... Благодаря  ooooh!
Виж целия пост
# 619
На мен упойките са ми ги слагали със спринцовка и игла  Rolling Eyes Нямам спомен да са използвали машинка  Peace
Виж целия пост
# 620
Суха Мащерка, няма  за какво  Hug
Видя ли, че не е толкоз страшно и си струва да потърпиш малко болка, но после да си чисто нов  Grinning

Място на извадения зъб с течение на времето се запълва/затваря. Внимателно минаваш с четката сега, а като зарасне - нямаш никакви проблеми да търкаш здраво и там.

На мен също ми поставиха упокйката със спринцовка и игла.

Но все пак попитай стоматолога за тези неща, защото само ще се измъчваш, незнаейки отговорите.
Виж целия пост
# 621
И аз тук с прясно изваден ретинирал мъдрецот миналата седмица - последния от 4те. Всичките бяха пораснали перпендикулярно на остналите зъби. За мен лично нито е било толкова страшно, нито болезнено - всичко в рамките на нормалното. Исках да се освободя от тях, че ми притискаха нерви и имах главоболие, болки в ухото и гърлото. И сега съм супер доволна Heart Eyes

Дупките с времето се запълват, това не е проблем.

Не чакайте до последния момент, това е и моя съвет.
Виж целия пост
# 622
Vesana , при кой си извади мъдреците?
Виж целия пост
# 623
Vesana , при кой си извади мъдреците?

Д-р Деливерска.
Виж целия пост
# 624
ох ето ме и мен година след като ми извадиха долен ляв мъдрец,с неописуема болка на долен десен.моля спешно ми препоръчайте кой да ми го извади.за град пловдив става въпрос
Виж целия пост
# 625
ох ето ме и мен година след като ми извадиха долен ляв мъдрец,с неописуема болка на долен десен.моля спешно ми препоръчайте кой да ми го извади.за град пловдив става въпрос
Здравей.Малко късно виждам поста ти и може би вече си решила проблема, но ако не си ти препоръчвам д-р Зара Кехайова.Аз си вадих мъдреца при нея, невероятен специалист е.Всичко обяснява, много е спокойна и внимателна.Успява да предразположи пациента.Успех.
Виж целия пост
# 626
Здравейте,
бих искала за вадене на ретиниран мъдрец да препоръчам д-р Стоименов от ЕО Дент. Той ме оперира в петък и честно казано след всичко изчетено тук в темата и из нета си представях такива ужасии, но се оказа, че когато нещата се правят професионално не е толкова страшно Peace Наистина д-р Стоименов е №1 за мен и освен това цялата манипулация с упойките ми струваше само 150 лв. Оказва се, че се възстановявам и много бързо, след операцията имах минимален отток, а от вчера съм си на работа. Сигурна съм, че това се дължи на добре направената операция Peace
Виж целия пост
# 627
въобще не съм се разминала с болките около мъдреца.мина ми и тази седмица пак мъки.снощи не съм спала и веднага на лекар,преди това си направих снимка и видяха че расте правилно.отивам при зъболекарката и тя се ужаси било голям абсцес.сложи ми дренаж и направи промивка.сега съм на антибиотици.тя казва че не се налагало за сега изваждане.Утре мъжът и бил хирург и той ще каже,но какво да правя ако ме боли?
Виж целия пост
# 628
Здравейте! Имам син на 13 години и зародишите на мъдреците му трябва да се извадят.Хирурга ми предлага вариант с пълна упойка и изваждане на двата наведнъж или един по един.Бих искала да получа повече информация за  възстановяването след това. Притесняваме се изключително много, все пак е дете…
Виж целия пост
# 629
Здравейте! Имам син на 13 години и зародишите на мъдреците му трябва да се извадят.Хирурга ми предлага вариант с пълна упойка и изваждане на двата наведнъж или един по един.Бих искала да получа повече информация за  възстановяването след това. Притесняваме се изключително много, все пак е дете…

На мен проф. ми каза, че не е добре да се вадят два мъдреца от различни страни (от ляво и от дясно), защото може да се навреди на гълтачния рефлекс (карам по спомени, ако е грешно, моля някой да ме поправи). Това беше и причината предния път да откажа, едновременната екстракция от двете страни  Praynig

Вчера ми извадиха и втория мъдрец. Беше кошмар за мен. Първият беше изваден лесно по ред причини и добра коренова структура. А този беше  крив, та крив! 30-40 минути борба и накрая беше срязан и слава богу излезна на две. Не искам да коментирам повече, не искам и никой да плаша, в случая проблемен беше зъбът ми, а не хирургът. Но след изваждането нямам проблеми и никаква болка, което е учудващо за мен  Thinking

След първата екстракция започнах да похапвам по-твърда храна към 15-ия ден и джоба веднъж се напълни така, че не можах да го изчистя и много ме дразнеше. Имало решение и на този проблем, зъболекарите правят промивки  Laughing не се плашете  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия