Можете ли да си свивате езика на фунийка?

  • 4 230
  • 80
# 45
Mога.
И носа си стигам с него. Laughing
Боли ме езика да се пробвам вече. Още не съм успял. Опитите продължават.
Дръжка на череша вързах, вече мога и на панделка. Peace
Студен въздух не успях да изкарам през фунийката, няма от къде да го взема. Сопрано?
В зоопарка видях жирафа какъв дълък език извади и си почисти секретите в носа.
Усетих се навреме да наблюдавам жените. Някои получиха оргазъм от гледката.
Виж целия пост
# 46
Mога.
И носа си стигам с него. Laughing
Значи ти е дълъг носа  Outta Joint
По темата - мога
Виж целия пост
# 47
Аз така и не се научих, обаче майка ми е много добра!
Виж целия пост
# 48
И на фуниййка и вълна мога да правя снего  smile3521
Виж целия пост
# 49
Mога.
И носа си стигам с него. Laughing

Аха, и аз!
И номера с черешката умея. Въобщеее...
Нейде раздават награди за такива умения  Wink
Виж целия пост
# 50
Не, но пък мога с език да вържа на възелче дръжката на черешка. Одри (така ли се казваше?!) в  Туин Пийкс правеше така. Мръсница малка... тя.... и аз  Blush
p.s. Пробвам, пробвам и освен, че ми се догади друго - тц...

Ееее,значи сме гледали един и същи филм JoyИмахме гости и падна една гимнастика на езика....
Само аз успях и ме обявиха за мръсница Joy
На фунийка го правим цялото семейство.А големия ми син го върти както си иска.Имаше една реклама по телевизията на паста за зъби май беше.От там се запали и си го прави на пречупена фунийка....незнам как да го обясня.
Е това вече не го мога.
И аз за първи път чувам ,че е генетично.Интересно newsm78
мислех,че фунийката всеки я може.
Виж целия пост
# 51
Да. И мъжът ми и детето могат; баща ми също може, майка ми - не.
Виж целия пост
# 52
аз мога , и щерката може... Mr. Green

 Peace
Виж целия пост
# 53
Да
Виж целия пост
# 54
Мога, могаааа  Mr. Green
Виж целия пост
# 55
Аз не мога, въпреки, че съм логопед. Но майка ми и малкият ми син могат не само да си го свиват, но и гукат като гургулички Simple Smile
Виж целия пост
# 56
Не мога  Confused
Виж целия пост
# 57
мога.
обаче не мога да го обръщам на 180 градуса.
Виж целия пост
# 58
Не само че мога, ами и по този начин имитирам кукувичка  Mr. Green Това ме научи баща ми, големият ми брат също го може  Laughing Иначе сме 4деца и всички си сгъваме така езика - на фунийка, но само аз и брат ми "свирим" по този начин  Mr. Green
Виж целия пост
# 59
и аз мога newsm44,мога и дръжка на череша да връзвам Laughing ама носа си не стигам,плезих се ,плезих се пред монитора ама не става Rolling Eyes. а знаете ли че 80% от цялото население на земята не може да си стигне с език лакета на ръката/е като си свие ръката де/,а 99% като чуят това и се пробват да проверят hahaha Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия