Божури алени глави подават, а бебо ОКТОМВРИЙСКИ знаци дава

  • 13 363
  • 285
# 45
Mirama, май се бъркаш нещо.  Thinking Бебчо няма да е близнаци, защото те/ние са/сме сега от 22.05 до към 21.06. По твоят термин, който виждам, че е на 15.10, бебо ще е Везни.
Ама май като гледам Близначките сме се наговорили да си имаме бебчета по едно и също време  Hug Joy и сме най-много за сега.

Умм да, обърках се вярно.))) Все ги бъркам двете зодии макар че нямат нищо общо.)))
Та везни ще е.....)
Виж целия пост
# 46
Казах ви аз,че по едно и също време хващат близнаците Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 47
Аз съм Лъвче Laughing. Това с балоните е много яка идея Laughing
Виж целия пост
# 48
Брей, колко сме много  Rolling Eyes
mamma mia, същата съм  Laughing Близначка с асцедент везни - ЗЛО ти казвам, ужас!  Joy
Виж целия пост
# 49
Честита нова темичка!Пак толкова бързо да се изпише! mimi_mimi чудесно си се справила!
 Добре дошли на новите мами!Скоро ще подминем стотака !newsm44
 Аз вчера бях на доктор и гледахме бебчо на ехограф,но не искаше да се покаже,така че още сме в неведение.Поне е здравичък както каза лекаря. За наддаването съм +3 за цялата бременност.За тоя месец половин кило.
 Само аз ли съм зодия риби?
 Мамичета да не забравите да се снимате на срещата ,та да може и ние да ви се порадваме!Весело изкарване от мен!Аз ще глезя мъжо защото тогава има рожден ден!
  Желая ви един много мързелив уикенд!
 
[/move[/color]]
Виж целия пост
# 50
Да се разпиша за зодийката - аз съм близначе!  Joy
Пишете ме и мен в отбора на Близнаци-те!
Н групата на  близнаците съм . Peace
Еееее.......... ама много бременни близнаци бе,яно и по едно и също време хващаме.
Аз също съм БЛИЗНАЦИ newsm10
Не сте сами  Peace Още има  Joy
И аз съм при вас Simple Smile
Виж целия пост
# 51
Хей  Надя 73 аз също съм винолей, а като се има предвид и че съм родена на 14.02. /Трифон Зарезан/ представи си кво винолеене пада  Joy Joy Joy

P.S.  baloni Момичета за балоните имах предвид аз /като пристигнала първа/ да сложа на масата няколко балона и така всяка от вас ще се ориентира по-лесно къде е бременелската ни сбирка, а и още нещо в пицарията има маси и на терасата, така че ако е хубаво времето може и да сме навън с балоните  baloni
Виж целия пост
# 52
аз пък съм везни и се радвам 4е и бебо Ще е везни а мъжо горкия е в шок как ЩЯл да се орпавя с две проклетии  Joy
Виж целия пост
# 53
Преслава и аз съм родена на 14.02. newsm10
  friendship виждаш ли какво съвпадение! за сега сме единственните водолеи и то родени на една дата! Разликата е че съм ти малко кака а ако вземем че родим на един и същи ден вече ще бъде голям майтап! И забравих да ти честия малкият мъж! Много е сладък!
Виж целия пост
# 54
Надя 73 съвпадението наистина е супер  Hug
А това за датите на раждането ако се случи ще трябва доста да ме убеждаваш, че е истина - направо няма да повярвам... Joy Joy Joy
Малкият мъж ти благодари много с цели три ритника и едно салто   smile3525  Hug
Виж целия пост
# 55
Здравейте на всички бъдещи мами!   newsm03
Да ви се представя - моят термин е определен за 11 октомври все още незная дали бебчо ще е момиченце  или момченце

Преслава, Надя 73 не сте сами водолеи и аз съм при вас аз съм на 30.01  Joy
Виж целия пост
# 56
Хайде да не остана назад...аз съм зодиа КОЗИРОГ
Виж целия пост
# 57
и аз съм водолей  Joy
май може и да настигнем близнаците, макар че те доста дръпнаха напред  Wink
Виж целия пост
# 58
КО ПРАИТЕ БЕ??!!!! smile3533 - нова тема наченахте, че и трета страница преполвихте  Mr. Green

Мими-мими, благодаря ти за хубавата тема!!!   bouquet Маграт, на тебе за хубавото заглавие!!!

Тука се предложиха още две заглавия, които са СТРАХОТХНИ. Супер сте мацки!!

Преслава, това с балоните е страхотна идея, аз съм "за".

Меги, аз си търся дреха да дойда в която да изглеждам най-малко дебела, но може и аз да метна моя гащеризон... ко да се прави, никой вече не мога да заблудя, че съм слаба...  #Crazy

Късмет утре на всички отиващи на ФМ!!!

Аз съм СТРЕЛЕЦ, с асцедент... Телец, Луна... Рак, Венера...Козирог, Марс.... Дева
т.е. Стрелец, с един кош земни знаци - неуравновесена работа  Blush

Танини, недей така за близначетата, нали си имаш момиченца, сега и таткото да си има момченца, и то близначета... много сладко  Heart Eyes
Виж целия пост
# 59
Ееееиииии,много близнаци и бодолеи станахте я малко деви.ДЕВА съм.
Момичета да ви се оплача.Лепнал ме е  някакъв вирус и снощи бях с температура 38.8 градуса,ужас много гадно не го пожелавам на никого.Дели тази температура не пречи на бебето много се притеснявам.Отивам нещо да си хапна че за днес още нищо не съм яла.Чао засега
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия