Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 537
  • 4 547
# 1 200
Ам ще тека не ами....
Кът няма кой да ме попие Flutter
аз моа да те уплътня ...ама няма гаранция , че няма да текнеш пак  Sunglasses


То при мен вече гаранция за нищо няма.
В извънгаранционен срок съм  Whistling
Виж целия пост
# 1 201
Не мога да ви насмогна ,а пък и онова русото дзвере ми висна на врата  #Cussing out.Някой да знае какво се е случило на Мина ?


Какво се е случило на Мина?

Счупи и се ключа на колата, нищо старшно, но досадно  ooooh!
Виж целия пост
# 1 202
Не мастурбирам още, има време. Отидох да гаврътна едно за смелост, че ми налетяхте като хиени  Mr. Green Къде трябва да мина на тест, казвайте бързо.?


Питай Сопрано, той знае и ще ти обясни Laughing
Виж целия пост
# 1 203
Не мастурбирам още, има време. Отидох да гаврътна едно за смелост, че ми налетяхте като хиени  Mr. Green Къде трябва да мина на тест, казвайте бързо.?
Само при мен. И при котката.
Рускеее, пляс, пляс.
Басов прибирай си я, че отече ергенчето.
Виж целия пост
# 1 204
Не мога да ви насмогна ,а пък и онова русото дзвере ми висна на врата  #Cussing out.Някой да знае какво се е случило на Мина ?


Какво се е случило на Мина?

Счупи и се ключа на колата, нищо старшно, но досадно  ooooh!
Лео, благодаря за инфото ,успокоих се /това сериозно /.
Виж целия пост
# 1 205
Казах да не пререждате началството  Mr. Green Mr. Green
При мен, кака ела при мен  Laughing Laughing Ще те нахравя даже, че с тия пирани гладен ще си останеш  Joy Joy
Виж целия пост
# 1 206
Кога се е счупил ключа на Мина? Оправила ли се е?
Виж целия пост
# 1 207
Казах да не пререждате началството  Mr. Green Mr. Green
При мен, кака ела при мен  Laughing Laughing Ще те нахравя даже, че с тия пирани гладен ще си останеш  Joy Joy

Да, първо при кака си !
После за гълтането, Сопрано и ССФ
Виж целия пост
# 1 208
Кога се е счупил ключа на Мина? Оправила ли се е?
Още снощи, ама няма кой да чете!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 209
Казах да не пререждате началството  Mr. Green Mr. Green
При мен, кака ела при мен  Laughing Laughing Ще те нахравя даже, че с тия пирани гладен ще си останеш  Joy Joy

Да, първо при кака си !
После за гълтането, Сопрано и ССФ
newsm65
Питай ме дали ще се появи пак!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 210
Ох отивам на разходка с пеСо, че има физиологични нужди животинката.
Пожелайте ми успех. Mr. Green
И да не изпишете N на брой страницииииииии.
Виж целия пост
# 1 211
Казах да не пререждате началството  Mr. Green Mr. Green
При мен, кака ела при мен  Laughing Laughing Ще те нахравя даже, че с тия пирани гладен ще си останеш  Joy Joy

Да, първо при кака си !
После за гълтането, Сопрано и ССФ
newsm65
Питай ме дали ще се появи пак!  Mr. Green


Тц. То и на мен тати ще ми купи колело , ама друг път! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 212
Синеочке, успех мамина, ама за какво  newsm78?
Виж целия пост
# 1 213
Казах да не пререждате началството  Mr. Green Mr. Green
При мен, кака ела при мен  Laughing Laughing Ще те нахравя даже, че с тия пирани гладен ще си останеш  Joy Joy

Да, първо при кака си !
После за гълтането, Сопрано и ССФ
newsm65
Питай ме дали ще се появи пак!  Mr. Green

Е то от фаште простотии с Колоната, как да се появи човека. На него се надах, ама .......... ooooh!
Виж целия пост
# 1 214
Рикиии, дека си рожбоооо....
Ей, изгонихте мунчето бе, ееейййй #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия