Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 537
  • 4 547
# 345
Щото е време за дЯцата, Руске тъй ли е Ма Crazy

И аз изчезвам да празнувам след малко Simple Smile
Виж целия пост
# 346

Мен пък ми се стори сърдита...с тези кръстосани ръце...
Виж целия пост
# 347
Олелееее знаех си аз....да го пазя от очите,не от ръцете,ама ей на ........ hahaha smile3538

Е,това ако не е потвърждение...здраве му кажи... smile3533

Друзь,отиваме ли,потвърждаваме ли?

Лелеее,намалете този шрифт,ще ослепея бееееееее

Потвърждаваме,отиваме newsm10
Виж целия пост
# 348
Щом казваш,лейди.

РУСКЕ,БРОЙ НИ ДВЕ БРОЙКИ С ДРУЗЬ за втори.
Виж целия пост
# 349
Добър ден и от мен Grinning
Малееее, ама вие сте като фурии бе-сто страници изписали за няма и ден...вие луди ли сте Crazy
Аз...помежду другото да почерпя-днес ми свърши изпитната сесия, цяла отличничка съм да му се не види-5.5 успех Laughing
Ето, заповядайте, всеки да си взима кой каквото му хареса

Виж целия пост
# 350
Банда, чао ви от мен! Hug
Заминавам на бал, дано само времето е благосклонно.
Ще ви чета най-рано в четвъртък/петък, не гонете нов рекорд в писането, моля! Crazy

Виж целия пост
# 351
Здрасти,Белла,здрасти,съкровище.
Пу за мен мелбата от първия ред.

Честито,мила,не съм се съмнявала в теб...  Hug Hug Hug
Ама и ти не се съмнявай в нас...
Виж целия пост
# 352
Честито,Бела!  bouquet
Браво на теб newsm10
Много е яко да общуваш с умни и начетени хора,аз поне много се кефя newsm44
Виж целия пост
# 353
Белла, БРАВО smile3501

Чао Ви пожелавам и аз Hug
Виж целия пост
# 354
Вие що не казвате, че има такава тема?
Виж целия пост
# 355
Ох,Джей Джей,бях я забравила... А как се смях онзи ден на нея... не е истина.
Това,две деца да родиш и да не знаеш поза 69...  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 356
Aма то това не е смешно бе момичета,тъжно е..... Weary
Виж целия пост
# 357
Щом казваш,лейди.

РУСКЕ,БРОЙ НИ ДВЕ БРОЙКИ С ДРУЗЬ за втори.
Бройките- на Лео- на ЛС,
аз съм само КУРиера....  Flutter
Виж целия пост
# 358
Щом казваш,лейди.

РУСКЕ,БРОЙ НИ ДВЕ БРОЙКИ С ДРУЗЬ за втори.
Бройките- на Лео- на ЛС,
аз съм само КУРиера....  Flutter

Лелееее ,Руске....ама ти си по-сериозен случай и от Цомбиня...тя поне за пишки все си мисли,а ти......... ooooh! ooooh! ooooh! Wink Laughing
Виж целия пост
# 359
БАууууууу.....18 страници???Моля за поне НЯКАКВО резюме. ooooh!
За 02.06-засега съм 1 брой.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия