Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 536
  • 4 547
# 390
Давай снимки мачкооооо Hug

аз па знам коя е поза 96 smile3534

Да бе, всичко знаеш  Crossing Arms Нямаш ли пропуски някъде! Много Хидиална Ша додеш  Crazy
Виж целия пост
# 391
Знаеш,я,Цомбич.Като я написах току-що в другата тема...  smile3534 smile3534 smile3534

Вейдърицо,чакам снимки.
Виж целия пост
# 392
Давай снимки мачкооооо Hug

аз па знам коя е поза 96 smile3534
за "пингвин" ли иде реч?
Виж целия пост
# 393
Знаеш,я,Цомбич.Като я написах току-що в другата тема...  smile3534 smile3534 smile3534

Вейдърицо,чакам снимки.
Къ де ма Rolling Eyes


Давай снимки мачкооооо Hug

аз па знам коя е поза 96 smile3534

Да бе, всичко знаеш  Crossing Arms Нямаш ли пропуски някъде! Много Хидиална Ша додеш  Crazy
Хобразовам се Mr. Green
Виж целия пост
# 394
Ми туууууууу!!!...

п.п- Който ще води някой със себе си, моля да гласува два пъти....  Whistling
Виж целия пост
# 395
аз пуснах да не ме броите..., баси дискриминацията с таз столица да ге... , ама след 10 години мое да ми се случи да идвам у софето и то точно когат ше се събирате...само , че в клуб на пенсионера.. Sad
Виж целия пост
# 396
Цитат на: А. Друзь
Гигова, отказвам да ти чета постовете докато не разкараш тая кървава гледка от подписа си. А, заради теб, отказвам да чета и постовете след твоя  Naughty Нека бъда неинформирана заради теб  Crossing Arms


Гигова също трябва да си смени подписа. ВЕДНАГА!

Не стига, че ми заповядваш, ами и на всичкото отгоре ми крещиш. Не обичам да ми казват какво да правя, първият път си замълчах от уважение, но вторият не можах.
В правилата на форума не видях забрана за тематиката на подписа, освен някои неща, които ги няма в подписа ми(напр. реклама).
Моето предложение е: като ми видиш поста да си затвориш очите и лекичко да минеш със скрола на мишката докато го подминеш, след това да ги отвориш очите, така няма да го виждаш и ще си по-спокойна и трети път няма да ми правиш забележка или да ми заповядваш. Peace
За всички останали: ще си сменя подписа, когато този ми омръзне или ако си харесам други картинки(тематика) или ако не дай боже модератор ме накара. На които друг не му харесва, да се надява по скоро да го сменя Mr. Green

Уточнение: С този подпис не изразявам нищо садо-мазохистично. Това момиче има в устата си боя, а не кръв, ако ви се вижда много жестоко. Този мъж е сниман до кръста, нищо неприлично не се вижда и не с белезници заради секс. Просто малко по-грубо описание в картинки на феминизма в бъдещето.
Има фотоизложби с такава тематика.
Направих си труда да изчета правилата на форума за подписи и тем подобни и мисля, че нищо не нарушавам, ако случайно го наруша, ще бъда предупредена от когото трябва и веднага ще си взема бележка.

Виж целия пост
# 397

Ей ми ги чаавенцата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 398
Ми туууууууу!!!...

п.п- Който ще води някой със себе си, моля да гласува два пъти....  Whistling
Да де, ама ше му е малко трудно Whistling
Виж целия пост
# 399
Ей ви и халбумче   Whistling Whistling WhistlingЗасега толкоз. Като събера още = пак Mr. Green
Виж целия пост
# 400
Ани , тонколоната за пакета да хфани...  Laughing
Виж целия пост
# 401
Ани , тонколоната за пакета да хфани...  Laughing
#Crazy #Crazy #Crazy
Ке те прЕбивам бе еееееййййййййййй
Ко ша кажеш за малките булки,а? А?  Flutter  Flutter  Flutter
Виж целия пост
# 402
Всички се уплашиха и избегаха Sad... Верно ли? Shocked
Виж целия пост
# 403
Оооооооооооооооо, Басов, много се радвам да те видя!!!!!! Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 404
аз пуснах да не ме броите..., баси дискриминацията с таз столица да ге... , ама след 10 години мое да ми се случи да идвам у софето и то точно когат ше се събирате...само , че в клуб на пенсионера.. Sad
Аз ще съм на масата у левото кюше, шмъ познайш...  Flutter


Вейдърицо, много си готина, ма!!!!  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия