Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 720
Ами още малко се замисли.
Аз така спях като ...мечка посред зима и двата пъти Peace

И аз първия път спях яко и навсякъде.Уфф, вкара ми сега некви мисли, да се чудя и мая какво да правя. newsm78
Виж целия пост
# 721
Здрасти на всички набързо.Имам си кафе машина в салона вече.
А който се интересува от адреса "Младост"4 бл.421 тел.975 53 51.
От утре започва работа и козметичката.Мноо са кефя!

Мерси,Тути. Ще трябва да измисля как от  "Надежда" ще стигна до там,ама ще го измисля.
Виж целия пост
# 722

Тео,опитах го и това,да й затворя вратата,ама тя кат се подпря на звънеца...а децата спят. То не че малкия не се събуди.Идва,миличкия, и вика "Тази що така звъни посреднощ?", та онази се усети...


Ужас!!!!! #Crazy

Бухалка немаш ли? Shocked
Виж целия пост
# 723
Аз се прибрах в 6 без 10,а брат ти даде зор да тръгнем веднага.
Беше баси пожара.
Виж целия пост
# 724
Ами още малко се замисли.
Аз така спях като ...мечка посред зима и двата пъти Peace
И аз първия път спях яко и навсякъде.Уфф, вкара ми сега некви мисли, да се чудя и мая какво да правя. newsm78
Е,какво. Нали знаеш,проба,лекар и ...
Виж целия пост
# 725
И аз първия път спях яко и навсякъде.Уфф, вкара ми сега некви мисли, да се чудя и мая какво да правя. newsm78
То нямаш много варианти- или е това или не е. Няма средно положение. Не може да си мъъъъничко бременна Laughing. Свиркай като разбереш какво е що е  Peace


Ба*и ..никой не ми се смя на смешката Crossing Arms. Теофилио, зарад теб я писах ма, ооооууу!!!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 726
Аз се прибрах в 6 без 10,а брат ти даде зор да тръгнем веднага.
Беше баси пожара.
Каж как беше сватбата? А Румяна?А снимки?
Виж целия пост
# 727
Тео,опитах го и това,да й затворя вратата,ама тя кат се подпря на звънеца...а децата спят. То не че малкия не се събуди.Идва,миличкия, и вика "Тази що така звъни посреднощ?", та онази се усети...
Ужас!!!!! #Crazy
Бухалка немаш ли? Shocked
Нямам,точилка имам...ама добре,че не се стигна до нея...  newsm53 newsm53 newsm53  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 728
Гледам смешно ти е Mr. Green
Чакай тогаз още една смешка да ти казувам от сватбеният ден. Та идва ред да си приемат поздравленията и подаръците младите и ние с кръстника решихме да поведем народа  - да поотвори джобарата. Та вдига се той и казва : "Кръстника даряваааа, лада седмИцаааа.... Бяла", а аз добавям - " От кръстницата една пиралняяяя, Перлаааа, последин модееел". И си тръгват по пътечката. А едни познати идват и - " Ама вие верно ли кола им подарихте,а? Ний сега какво да им подарим?" ooooh!
  Tired
tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth
Виж целия пост
# 729

Ужас!!!!! #Crazy
Бухалка немаш ли? Shocked
Нямам,точилка имам...ама добре,че не се стигна до нея...  newsm53 newsm53 newsm53  love001  love001  love001

Ма то веднъж само, па после ша си знаят! Twisted Evil
Виж целия пост
# 730
Жено, женооо, що не я дръпна тая вътре да я прЕбиеш #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire. Еййй, големи гадове, еееййй.
Има и друго - ти сигурна ли си , че е била инкасаторка, а? Иска ли й да се легитимира по някакъв начин? По принцип шумовете след 22 часа се водят за нарушение на общественият ред (ако не се лъжа) и с чиста съвест можеше да й извикаш полиция(ако ти се изпада в крайности де). Ма наистина е много странно това... newsm78
Виж целия пост
# 731
Кой ти изкърти зъбаците ма, ооооу?
Виж целия пост
# 732
Мъжовата жена....аз бех инкасаторката Mr. Green
Виж целия пост
# 733
Жено, женооо, що не я дръпна тая вътре да я прЕбиеш #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire. Еййй, големи гадове, еееййй.
Има и друго - ти сигурна ли си , че е била инкасаторка, а? Иска ли й да се легитимира по някакъв начин? По принцип шумовете след 22 часа се водят за нарушение на общественият ред (ако не се лъжа) и с чиста съвест можеше да й извикаш полиция(ако ти се изпада в крайности де). Ма наистина е много странно това... newsm78

Не,бе,миличкаааа.Не си разбрала. Това ми е една комшийка,дето си я мислех за откачена,ама чак пък толкова...Просто сега ми го потвърди на 100 %.
Като му казах на мъжа ми искаше да си дойде той да я тупне...Ама нали се размина...Само дето се ококорих и не мога да заспя.

Цомбиииииич,аз теб те знаааааааам. Не мож ме излъгаааааа. А и на приятел не посягааааааам.
Виж целия пост
# 734
Само дето се ококорих и не мога да заспя.

Е, всяко зло, за добро, ша си седиш при нас! Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия