Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 825

Що ме маме ми се нацупи  Cry  bouquetЗа чашката ли Rolling Eyes
Много е космата, ще ми заседне на гърлото, та за тва....  Sick
Ама иначе- тенк ю!!!  Hug

E па аз да се забавляваме.Пуснах нарочно мунката...нали сме се таквиз маймунета тука...Другите бяха с кучета.....асоциацията щеше да е по-кофти,нали Wink Laughing
Виж целия пост
# 826
Гери, знаеш, че стискам всичко Peace
Разкажи им играта bowuu
Виж целия пост
# 827
Peace
Виж целия пост
# 828
Мечо, ти МОЖЕШ и за повече от 4 newsm10
Виж целия пост
# 829
Добро утро  Hug
Бомбе, пусна ли щерката?
Виж целия пост
# 830
Ще ме извините за малко, ще отсъствам....  Flutter
Виж целия пост
# 831
Добре де, как се пишат 42 стр. за 1 ден.  ooooh!
Виж целия пост
# 832
Добро утрооо!
 

Ето чайче и кафенце-аз изчезвам, стискайте ми палци поне 4 да вържа.
Лек ден на всички  bouquet

Добър ден,Пухинке  bouquet
Ще стискаме палци до посиняване,и недей да скромничиш с таз 4....можеш и повече,доказала си го newsm10 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 833
Гери, пожелавам ти не 4 а 6 ... стискам ти палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 834
абе спрете се малкоооооо Whistling не мога да си пусна отговора!!!ВЕЙДЪРЧЕдай парола и аз да видя тия снимки,МОЛЯ
Виж целия пост
# 835
Добро утро, какините.Кво правите?
Аз съм на бач, хохоохо Mr. Green

Добър ден на работещото момиче Wink newsm51
Виж целия пост
# 836
Мечо Пух, и аз ще стискам палци  Peace
Виж целия пост
# 837
Добро утро  Hug
Бомбе, пусна ли щерката?
Чей ма, на 28-ми.Щи кажа Peace
Виж целия пост
# 838
Пращам ти оня ден ша празнувате заедно да въртите
Е те тва дет съм го почернила newsm78
Ми то е близко до логиката, ма оооууу. Значи , обяснявам пак. Оказа се преди няколко теми, че имате с един близък мен човек на един и същи ден рожден ден. Та тоз същият човек също се занимава с туй, което аз пък подчертах. Поняла? Та идеята ми е да се завърти нещо така и така Money Mr. Green
абе спрете се малкоооооо Whistling не мога да си пусна отговора!!!ВЕЙДЪРЧЕдай парола и аз да видя тия снимки,МОЛЯ
Ква парола, кви пет лева? То няма такава Thinking
Виж целия пост
# 839
Ха, дубрютру!  Mr. Green

Вейдърице, както виждам на снимките, си чудесна танцувачка! Ша ли идваш на партито  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия